Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak tárgyak, "relikviák"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak tárgyak, "relikviák" korábbi kapcsolataidból?

Figyelt kérdés

Őrinztek otthon tárgyakat, plüsst, vagy ilyesmit az exetektől? Ezek emlékek, nem szívesen dobja ki az ember, de mit szól az új párod hozzá?

Nekem nagyon kevés ilyen tárgyi ajándékom van, 1-1 apróság, mert férfiként nőnek én csak adtam, nem kaptam. Nektek sok ilyen dolgaitok vannak?



2019. dec. 24. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mind megvan. Volt aki beszólt érte, de elbeszélgettünk róla és megbékélt velük. Úgy ahogy írod. Ezek emlékek, amik fontosak nekem. És a múltamat nem fogom letagadni csak azért, hogy a jelenemnek tetszen.
2019. dec. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy darab diszparna huzat. Elfér a kanapén. Már nem kavar fel, így tudom mérni, hogy gyogyulok:)
2019. dec. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Valakitől őrzök, de nem ő nem volt a barátnőm. Csak ismerkedtünk. Adott egy toppot. Még mindig jó illata van.
2019. dec. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van akitől kapott tárgy mélyen elvan dugva a lomos szekrénybe, ha a következő pakolásnál a kezembe akad nyugodt szívvel dobom ki, mert semmi érzelem nem köt hozzá. Van akinek az ajándéka kint van a szekrényen és sose válnék meg tőle, nem azért, mert szeretem csak egy szép emlék.
2019. dec. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Van, legfőképp tinikoromból.

Felnőttként volt egy kapcsolatom, na ami rá emlékeztetett azt mindent kidobtam.

A volt férjemmel 14 évig éltünk, ugye ott a használati tárgyakat, bútorokat elfeleztük, azok vannak. Tőle még megtartottam a jegygyűrűmet, az a lányomé lesz, tesz majd vele amit akar.

A párom nem szól hozzá semmit, neki is vannak emlékei.

2019. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem őrzöm semmit, mert szellemileg nem érték fizikailag meg főleg nem, úgyhogy a kapcsolat végén kibaxtam őket. A mostani páromtól kaptam először értékes, hasznos dolgokat, azokat nem vágnám ki csak azért, mert vége lett, legalábbis meggondolnám. De az ilyen szerelmes levelek, bögrék, bizsuk, bugyik nem érdekelnek, nem akarom őket nézegetni, mert csak az adott személlyel együtt jelentenek valamit és utálom a lomokat tartani. A távolabbi rokonoktól kapott szarokat is továbbadom vagy kivágom.
2019. dec. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja és igen, én jobban preferálom az emlékeket a fejemben tárolni. Abban a formában, ahogy ott megszülettek. Nem szeretem a régi képeket, vackokat, szarokat. Azokét őrzöm, akik a jelenben is fontosak vagy akik már meghaltak. Utóbbiak esetében is csak egy-egy tárgyat, mint például nagymamám ezüstfésűje vagy nagypapám pipája
2019. dec. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy nyakláncot őrzök csak, de nem hordom. Mondjuk bizsu és eléggé megviselte az oxidalodas, de egyébként se hordok ékszereket. Minden mást kidobtam vagy ha plüss, akkor másnak adtam.
2019. dec. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az emléküket őrzöm, mindegyikük hozzátett valamit az életemhez, jót-rosszat egyaránt és hiszem, hogy ők is így vannak ezzel.
2019. dec. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Alapvetően nincsenek ilyen porfogóim, szerencsére egyik párommal sem kellett ilyen cukimuki szives izéket ajándékozgatni. Nem is nagyon ajándékoztunk fizikai dolgot, ha mégis akkor inkább praktikus dolgokat. Ezeket meg nem fogom kidobni, nyilván nem dobom ki a tökéletesen működő kávédarálómat és veszek egy másikat csak mert fujj azt az exemtől kaptam. Ami nálam maradt ruhájuk vagy ilyesmi azt én is elajándékoztam már, de a praktikus dolgok helyett nem vettem másikat mert hülyeségnek tartom. Semmi szentimentális jelentőségük nincsen szóval nem zavarta soha egyik páromat sem.
2019. dec. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!