Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is tart azért attól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tart azért attól, hogy hogyan tud majd együttélni a párjával?

Figyelt kérdés
Hamarosan albérletbe költözünk, de vannak bennem félelmek. Pár napra ki szoktam hozzájuk menni, de ott se tudtam sose otthon érezni magam, és mindig feszengek. Viszont ha hazajövök egyből nyugodt leszek és jól tudom érezni magam. Attól félek pár hétig fogom csak bírni, mert páromnak is vannak fura szokásai és mást szokott meg otthon ahogy én is. A másik, hogy ha adódik olyan alkalom hogy csak ketten vagyunk pár napig akkor én mosogatok stb. A házimunkában nem nagyon vette ki sose a részét . Más is félt az együttéléstől?
2019. dec. 25. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem voltak ilyen problémáink, annak ellenére, hogy 2 hónap járás után bútoroztunk össze.
2019. dec. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elso szamu tanacs: mindenkepp osszatok meg a hazimunkat, mar az ELSO naptol fogva!!


2, Mindketten legyetek tisztaban azzal mi fontos a masik szamara, hogy konnyebbe tegyetek az egyuttelest.

Pl. ha te utalod amikor valaki nem torli le az asztalt eves utan es a morzsakat ugy hagyja, akkor azt beszeljetek meg.


Lesznek meg itt meglepetesek, vannak borzaszto emlekeim: pl wc sz.rosan hagyni, vagy egyaltalan nem lehuzni,sohasem mosogatni, budos cipo/zokni szerdobalasa, leborotvalt szor kadban hagyasa, stb stb :(


Ha masra nem is, egy probara jo, hogy osszekoltoztok.

2019. dec. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság, hogy sok választásom nincs, mivel a baba is úton van és házasok is leszünk nemsokára. Szóval mindenképpen meg kell majd szoknom a helyzetet.
2019. dec. 25. 13:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

“Hát az az igazság, hogy sok választásom nincs, mivel a baba is úton van és házasok is leszünk nemsokára. Szóval mindenképpen meg kell majd szoknom a helyzetet.“


Ne haragudj, de baromi felelotlen vagy.

Es mar megint ki fogja a legjobban megszivni? A gyerek.

Amugy valasztas mindig van.

2019. dec. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerettünk volna gyereket, csak hirtelen jött és párom ragaszkodik a házassághoz. Én attól félek csak hogy mi mint férj feleség hogyan tudunk majd együttműködni, kialakítani a közös napirendünket, szokásainkat, mennyire fog segíteni a háztartás vezetésében.
2019. dec. 25. 13:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem segítenie kell, hanem kivenni a részét. Maradj vele következetes, ne engedd, hogy kihúzza magát a házimunka alól.

Egyébként szerintem nem lesztek sokáig együtt. Gyerek, házasság előtt kell együtt élni és megtapasztalni, hogy milyen a másik. Ti egyből a mélyvízbe... ennek nem lesz jó vége

2019. dec. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltak aggályaim mert MEGISMERTEM a párom normálisan mielőtt összeköltöztünk. Hogy a francba gondoltad, hogy gyereket vállalsz valakivel akivel még együtt sem éltél??? Ennél nagyobb felelőtlenséget elképzelni nem tudok főleg mivel leírtad, hogy a párod semmit nem csinál otthon. Ez tudod mit jelent? Hogy a gyerekkel sem fog egy percet sem foglalkozni vagy kivenni a részét a feladatokból.

Többek között azért mertem a párommal összeköltözni mert tudtam, hogy természetes neki, hogy mindenből kiveszi a részét és nem az én nyakamba fog szakadni minden. Soha de soha nem szabad olyannal összeköltözni sem, nem hogy gyereket vállalni aki nem veszi ki a részét... Még egy felelőtlenül vállalt gyerek aki egész életében szívni fogja a szülei hülye döntéseit.

2019. dec. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jézusom...

Tán nem kellene gyereket tervezni, vállalni meg főleg nem, olyannal, akivel együtt sem éltél és már előre azt gondolod, hogy gondok lesznek.

Elárulok egy titkot: a gyerek a megfelelő védekezés nélküli dugásból lesz. Ha normálisan védekezel, akkor nem jön "hirtelen".

2019. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!