Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet olyan fiatal férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan fiatal férfi, aki nem csak szex miatt keres idősebb nőt?

Figyelt kérdés

Hanem mondjuk, tényleg érzelmi okai vannak elsősorban, tehát fiatalabbal nem jön ki, vagy azokhoz nem vonzódik. És nem csak a tapasztalatszerzés vagy "anyakomplexus" miatt akar idősebb párt.


Most nem egy-két év különbségre gondolok, hanem kb 10 évre. Mondjuk a nő 40-es vagy 50-es éveiben van, a férfi meg a huszas évei végén, vagy harmincas éveiben.


2019. dec. 28. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Na a leírtak pont igazak rám. Volt rendes párkapcsolatom is, 14 év volt a különbség. 25 voltam mikor összejöttünk, 2 évig együtt. Nem a korunk miatt lett vége.


28/F

2019. dec. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A párom 8 évvel fiatalabb. Az előző párja 14 évvel volt idősebb.

Őt sosem érdekelték a korabeliek.

Eleinte azt hittem csak kaland lesz de nem.

Vettünk közösen házat, született gyerekünk, család lettünk.


Szóval igen, van, hogy komoly és nem csak szexet akar egy fiatalabb férfi egy idősebb nőtől.

42 éves nő vagyok, a párom 34.

2019. dec. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Létezhet. Van egy haverom aki a korabelieknek sosem jött be, nem egy jó pasi, de egyébként jó fej. Az ő barátnője is szerintem bőven 10 évvel idősebb volt, sőt gyereke is volt mástól. Évekig együtt voltak.
2019. dec. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, én totál ilyen vagyok. Mindig is az idősebbek jöttek be, ami majdnem összejött (de nem lett semmi belőle), ott is 15 év különbség volt köztünk.

Szebb, érettebb, jobb tud sok esetben lenni egy idősebb nő sokmindenben, és kölcsönösen tudnák a felek egymást tanítani több dologra, szerintem.

2019. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy én jobban vonzódom a fiatalabbakhoz. Ők még érzelmesebbek, őszintébbek, nincsenek úgy befásulva.

De tartok attól, hogy pár év múlva meggondolja magát, hogy mégis fiatalabb nőt akar, én meg ott leszek már tényleg idős nőként, egy egy csomó elpazarolt idővel. Igaz, egy nálam idősebb is okozhat csalódást, bár talán kevesebb eséllyel. Társkeresőkön is, a fiatalabb férfiak szexpartnert keresnek (idősebb nők személyében). Annak meg nem látom sok értelmét.

2019. dec. 28. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!