Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan aki itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan aki itt ismerkedett meg a másikkal és lett belőle valami? Hány évesek voltatok/vagytok?

Figyelt kérdés
2019. dec. 28. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Itt ismerkedtünk meg, és később össze is házasodtunk. :) 38F/30L voltunk akkor. :)
2019. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
igen van :D
2019. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt két nő, akivel innen találkoztam. Fél évig randozgattam mindkettővel, tartottuk a kapcsolatot. Végül mindkettővel kiderült, hogy nem illünk össze. Az egyikkel 38 voltam, a másikkal 41.
2019. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Volt egy pasim, de csak alkalmi volt. Párszor taliztunk, felvett a kocsijával és mindig elgurultunk csendes helyre, hogy leszopjon. Én 18 voltam, ő azt mondta 28. De izgalmas volt, ő volt az első szexuális élményem. (23/f)
2019. dec. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A gyk még mindig nem társkereső....
2019. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első pasimat itt ismertem meg, ugye I.I?

Sokat kínlódtunk együtt, de elég aberrált volt, szóval én zártam le, mai napig nem tette túl magát, és néha írogat nekem.

17 évesek voltunk mind a ketten akkor.

2020. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!