Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit neten ismertem meg még 2 éve. Nem sűrűn találkoztunk de találkoztunk egy párszor. Én visszahuzodó félénk srác vagyok és az az introvertált személyiség tehát eleve nagyon nehezen ismerkedek meg nehezen nyílok meg. Sokat beszélgetünk messengeren egyébként velem egyidős ő sem dohányzik nem iszik és itt lakik abban a kerületben ahol én lakok. Szinte mindenben stimmelünk meg tetszik is nekem. Egy barátság vagy párkapcsolat építéséhez viszont minimum het 3-4-szer kell találkoznunk hogy mindketten vagy legalábbis én megnyíljak előtte mert sosem volt barátnőm mai napig még kamaszkorban sem amit ő tud tehát minimum heti 3-4szer kell találkoznunk 3-4 órát minimum egy jó pár hónapig hogy valóban minden téren megismerjük egymást de ehhez idő kell. Két éve ismertem meg neten amit fentebb írtam de eleinte nem sűrűn beszélgettünk de találkoztunk aztán nem taálkoztunk sokáig majd volt egy oylan időszak amikor nem is beszélgettünk messengeren mert ő sem volt rajta de aztán az utóbbi pár hónapban rendszeresn beszélgetünk és találkoztunk is már 2-szer. Én nagyon megkedveltem és ő is 27 éves meg én is 27 éves vagyok neki már volt korábban kapcsolata nekem még soha és nem tudom mit csináljak mert már jó pár hete ezt írja. Ő már nem lesz messengeren meg nem tudom rám majd időt fordítani a barátságot vagy ha lenne köztünk valami a párkapcsolatot kialakítani mert rengeteket fog dolgozni hogy mert ő már ennyi idősen elakar otthonról költözni és saját lakást akar venni és hogy feltudjon venni hitelt bevállal napi 10-12 órás munkákat és nem lesz másra ideje és egyedül akarja ezt megoldni meg egyedül lakni hogy bebizonyítsa magának hogy ő képes egyedül segítség nélkül egy önálló életre ennyi idősen. És ez tiszteletre méltó de így akkor nem marad idő a barátságra vagy párkapcsolatra feléépíteni találkozni és ő is ezt tudja de nem tud mit tenni és inkább azt mondta hogy nagyon sajnálja de együtt a kettő nem fog menni és probáljak meg mással ismerkedni. Én nagyon nehezen ismerkedek de ebbe is belement 2 évem meg az elöző ismerkedésbe is és mindegyik sikertelen lett és nemsokára betöltöm a 30-at és akkor mi lesz nem lesz barátnőm és 30 évet betöltöm és még nem is volt egyszóval akkor már nagyon késő lesz és nincs kivel mennem sehova élményeket szerezni és így telt el az eddigi életem. Ezt a kapcsolatot ha már ideáig eljutottam nem szeretném elrontani ezért szeretnék erre valami megoldást hogy legyen rám ideje és dolgozzon kevesebbet csak nem tudom őt semmivel sem meggyőzni hogy én szívesen segítenék neki akár anyagiakban is. De ő midnenáron saját magának akar bízonyitani. Nem tudom mit lehetne tenni mert az idő megy és én nem szeretném ez miatt félbeszakítani egy épülő kapcsolatot mivel már megkedveltem a lányt ha egy másik ismerkedésbe belefogok ha találnák is valakit akkor is már mire eljutunk odáig hogy találkozunk si megbízunk egymásban leszek vagy 30 éves ha találok de az se biztos hogy találok ezért sem szeretném ezt a lányt így. Mit lehetne tenni hogy meggyőzzem őt hogy igenis tudnék neki segíteni.
2019. dec. 29. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

2 év alatt nem jutottatok el semeddig, úgy, hogy egy kerületben laktok. Ha akarná, akár minden nap találkozhatnátok, csak érte kellene menned a munkahelyére; amit eddig is megtehettetek volna.

Nem vagytok ti egymáshoz valók, kár reménykedned.

2019. dec. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Aki nem akar rá válaszolni az ne írjon semmit. Igy is nehéz volt megfogalmazni az egész kérdést és nem így írok messsengeren. Ha valaki nem akar válaszolni akkor hülyeségeket ne írjon ide.

Köszönöm szépen.

2019. dec. 29. 00:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

🤦Hu,ez kemény! Abban elfaradtam, hogy elolvastam. Ezt a lánynak is így tolod?Mert akkor 12 órás műszakban nem fog annyira elfáradni, mint melletted. Én se vagyok egy szűkszavú típus, de amit leirtal, azt kb.5 mondatból is megértettük volna.

Amúgy, hogy a kérdésedre is válaszolják, szerintem hagyd és nojj fel előbb. A bolhabol csináltok elefántot. Ha senki nem kezdene kapcsolatba, aki sokat dolgozik es/vagy tanul, akkor már rég kihaltunk volna. Ez vagy csak kifogás, vagy teljesen életképtelen, de abból meg sok lenne kettő egy családba😉

2019. dec. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

> # 1 jaj de kocka vagy XD XD XD XD XDDDDDDD XD XDDDDDDDDDD

Büszkén vállalva

2019. dec. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Durva, ha ez igaz.


Én azt mondom ha képes voltál 2 évig kitartani, akkor legyél képes arra hogy odamész minden este mikor végez a munkahelyén , és hazakíséred! A többit kitalálod magad is. Ne a neten élj hanem a valóságban.

Ha tényleg kedvel , happy end lesz.

2019. dec. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igencsak gondok vannak a helyesírásoddal, központozni meg egyáltalán nem tudsz, kérdező. A csaj lemondott rólad, már meghozta a döntést, szerintem nincs rá lehetőség, hogy megváltoztasd az ő elhatározását, amit egyébként NEM TISZTELSZ. Már csak ezért is egyértelműen jobban jár nélküled, és ezzel ő is pontosan tisztában van.
2019. dec. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp keress fel egy szakembert, mert ideje megnyilnod a vilag fele, kulonben egesz eletedben banni fogod!
2019. dec. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha most ott lennek, akkor ugy fenekbe rugnalak es meg talan kapnal is egy pofont!

Hogy lehet valaki ekkora...

A csaj mar epit teged le!

Egy no ha kedvel valakit es vele akar lenni, akkor 12 oras muszak utan meg fel orszagot is atutazna.

Ahogy leirok egy karakan no lehet, te ott labdaba sem ruhatsz, sajnos.

Vagy osszeszeded magad es eloveszed a tokodet vagy ints bucsut neki.

Nem kell besertodni, ez halal komoly!

Orulj, hogy 2 evet kibirt igy.

27 eves nonek mar nem tutyimutyi ferfi kell.

Aki hatarozott, kiall magaert, celjai vannak.

Aki igenis tudja ot vezetni, megfogja a not odanyomja a falhoz, beletur a hajaba, szenvedellyel csokolja es jol megdugja.

Egy nonek ereznie kell reszedrol a vagyat, hogy csak o kell neked, hogy felnezhet rad, biztonsagban van, de megis van beleszolasa mindenbe.

Vagy a gázra lepsz vagy a fékre, de itt tudd nem lesz egyszeru ha akarod a csajt.

150%-ot bele kell adnod!

Az sem segit a dolgon, hogy azt sem tudod eldonteni merre kezd el kenni szendvicseden a margarint olyan bizonytalan vagy.

Ezen valtoztass, mert soha nem lesz parkapcsolatod!

Hatarozottsag, hatarozottsag, HATAROZOTTSAG!!!

2019. dec. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt idő, mikor CNC megmunkálógépet pakoltam, és 1,5 percenként nyílott az ajtó, akkor még le kellett tisztítani a darabot, meg betenni a gravírozógép alá ami beütötte a szériaszámot ilyesmit. Úgy fél percem maradt a következő darabig, de akkor is tudtam válaszolni a barátnőmnek. Ezek után nekem senki nem mondja, hogy nincs ideje válaszolni!

Ahogy előttem is mondták, tutyimutyi pasi nem kell egy nőnek. Nekik olyan kell akire lehet számítani a bajban, és intézkedik ha pl elromlott valaki, nem csak ül és bambán néz maga elé.

Csaj egész jól bírta, bár úgy tűnik csak barátként nézett rád. Ha pasiként kezdeményeztél volna , akkor már rég kidobott volna. Voltam huszonévesen én is úgy, hogy 3. randin még nem mertem megfogni a csaj kezét, mire az mondta is, hogy ne erőltessük ezt tovább, pá pá!

2019. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne hitegessétek szerencsétlent, semmi esélye nincs, olyan szinten kioffolta a nő. Tipikus lekoptatós dumák, már a háta közepére se kívánja.


Kérdezőnek meg azt javaslom, hogy gondolja már végig, hogy fordított esetben miért mondaná azt valakinek hogy nincs értelme a kapcsolatuk mélyítésének? És mennyire lenne félelmetes, hogy valaki így alápincsizik neki és nem hagyja békén.


Bármikor tud változni az ember, ha akar a kor nem számít. És a vonzódás percek max órák alatt alakul ki, nem évek. Ha ennyit tötyölsz (két évet) állandóan a továbbiakban is, akkor jogos a félelmed.

2019. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!