Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van még így?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok itthon és csak ülök az ágyon és bámulok kifelé a fejemből. Azon gondolkodom, hogy milyen nyomorék az életem, hogy semerre sem megyek ilyenkor bulizni. Sírni tudnék, olyan magányos vagyok. Csak várok egy üzenetre, ami persze sosem fog eljönni. Tőle. 😔 Mert megbeszéltük, hogy többé nem írunk egymásnak. Pedig írnék. Leírnám neki, hogy mennyire hiányzik és még mindig szeretem. Hiába telt el annyi idő. Nem felejtettem el.


Csak írna legalább egy mondatot... 😔



2019. dec. 31. 18:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvastam volna! :)

Mi is megbeszéltük, hogy jobb nekem, ha már nem ír. Ő már nem akar engem.

Nyilván várom én is, hogy jelentkezzen, de tudom hogy nem fog. Másrészt így talán jobban túl leszek rajta. Legalábbis remélem! :D

Boldogabb új évet Neked! :)

F27

2020. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!