Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szimpatikus volt egy fiú, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpatikus volt egy fiú, de láttam hogy facebookon gyűjti a like-okat és azóta nem szimpatikus. Ez miért van? Csak az enyhe másnaposság miatt, és holnapra elmúlik? Ő eddig nem ilyen volt.

Figyelt kérdés
2020. jan. 1. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
díszb*zi :D
2020. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Vajon egy nőnek meg lehet felelni?
2020. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Gyűjti a likokat? Te nem osztasz meg semmit? Minek van fiókod? A mai világban 10 emberből 8 élete erről szól.
2020. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Nőknél is kicsit túlzásnak tartom ha folyton rakosgatja fel magáról a szelfiket, pláne ha még meg is van kicsit Photoshopolva. Facebookos társkereső csoportban tolta folyton mindenki képébe, naponta többször is, egy több vezetéknéven regisztrál Lívia az ilyen képeit, de persze ismerkedni nem akart senkivel, csak gyűjtötte a like-okat, ha meg valaki beszólt neki, hogy álljon már le, akkor meg volt sértődve. A nyalizós, reménykedő pasik meg egyből a védelmükbe fogták hátha lesz valami. Pasiknál viszont már egy kicsit buz..snak tűnik az ilyen.
2020. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
#3-as, légyszi, nekem, akinek sosem volt Facebook-fiókja, magyarázd már el, hogy mi a jó abban, ha valamit megosztasz. Pláne, mi a jó abban, ha valaki személyes dolgot oszt meg boldog-boldogtalannal. Mert utóbbi számomra kifejezetten beteges dolognak tűnik, de lehet, hogy velem van a baj.
2020. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hahó!!! Én nem azt írtam, hogy van fiókom! Én azt írtam, hogy 10 emberből 8 ezt csinálja es ez a mai norma. Mint ahogy a kérdezőnek is van. Ennyi erővel szted akkor hány emberre lehet rá mondani, hogy dísz.. zi? Meg lehet itt magyarázni, hogy aki csak alig oszt meg vmit az nem...

Nekem volt. 3 éve nincs ráment egy kapcsolatom ennyi. De ha ismerkedek pont lexarom h kinek hány likeje van vagy egyáltalán fent van e pont ez miatt. Ha eloben szimpatikus egy fiú akkor nem érdekel mit csinál a neten ennyi.

2020. jan. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5, szociális háló, úgy hívják, - a magyar népesség nagyobb része ott érhető el leggyorsabban.

Megosztok valami viccet, egy hasznos cikket a win10 takarítókról, egy kiállítás hirdetését, a Himnuszt az állítólagos eredeti tempójában elgitározva, szóval, amikről általában beszélnék emberekkel.

Mi abban jó, ha valaki elzárkózik a világtól?


Azt nem értem, hogy "gyűjti" a lájkokat, ha tetszik a népnek lájkolják, ha nem hát nem.

Ha majom a pasi, akkor majom, de egy napra?

De nem értem, mi történt?

2020. jan. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon jó dolog a megosztás, és a csoportok között is van hasznos. Ami viszont nem jó, az az hogy látszik az ismerősök száma, a like-ok, lik-ok száma, és hogy mekkora nagy eberek like-oltak, mert így sokan a népszerűségre hajtanak. Semmi informatívat nem posztolnak, csak fényezik magukat, hogy jöjjenek a like-ok. Kutya cica menhely adakozás gyerekeik plakát részletességű fotói, párjukkal összebújás, majd egy hét múlva az újjal ugyanez. Gazdagság fitogtatása utazás, erőfitogtatás tetkók kivillantása haveri körrel összekapaszkodás. Ez a like-ok miatt van mert ha az nem lenne, akkor csak simán megosztaná mindenki ami fontos. De akinél semmi más nincs csak ezek...csak az önreklám, az tényleg mi másra használná a face-t mint az egója fényezésére. Nekem az ilyentől elmegy a kedvem valakitől.
2020. jan. 2. 12:59
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 az ilyenektől nekem is, bár kizárom elég hamar.

Üres.

De egy napra hogy lesz ilyen valaki?

2020. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ok, lehet hogy nem ilyen teljesen, majd még kiderül róla milyen. De eddig volt 1-2 posztja, most meg kiderült hogy fél Mo. imádja a képeit amiket feltett. (Szóval kb 10-szer annyi mint az eddigieket nála, és ezek a tipikus népszerű képek, amikre ugrik a nép és like-ol, és like-ol.)
2020. jan. 2. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!