Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton előjön (kb 1 hónapban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton előjön (kb 1 hónapban 2X! ) vmi baj ott lent! Éget! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet kissé érthetetlen a kérdés... szal, volt már hüvelygombám 2X kb... kikezeltem ...elmult, de van hogy elöjönnek ugyanezek a tünetek a folyást kivéve, tehát az mégse gomba...de azért szoktam kenni Canestennel..max egy hét és elmulik...de aztán ujra elöjön :(..Mi lehet ez ?

Mikor barátom berakja, akkor éget és olyan mintja kidörzsölné :(


2010. júl. 20. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor barátodat kérdezd meg
2010. júl. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mondjuk látogass el a nődokihoz.
2010. júl. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

áááááááá

áááááááá

áááááááá

Nagyon egyszerű. NEM KEZELTED KI MAGADAT!!!!!!

Emberek 10 éveket töltenek egyetemen azért, hogy kezeljenek ilyen dolgokat. Úgy hívják, hogy bőr és NEMI GYÓGYÁSZ szakorvos (nőgyógyász is ok, de azok között sok a pénzéhez kocsög - tisztelet a kivételnek - inkább az előzőhöz mennék)

Végeztél magadnak tenyésztést is? Célzott gyógyzseres kezelést is kitaláltál magadnak? Nem hiszem. A canestennel kenegetheted, annyit érsz el, hogy húzod az orvoslátogatást addíg amíg nagy baj nem lesz. Keress egy jó dokit és reménykedj. Minnél előbb, és ne szexelj addig a barátoddal, mert csak fertőzitek egymást. Ő is menjen veled, mert ő is gombás!!!! És ha csak téged kezel ki újra fertőződsz! Ha nem hajlandó rá akkor verd agyon egy kisbaltával.

Ha az orvos nem tilt el a szextől (gumival max-bár ha más bajod is van ott lenn akkor előfordulhat, h a gumi se ér sokat) amíg ki nem gyógyultok akkor valsz szakbarbár!! És gyanakodj. Ha a barátod erőlteti akkor szintén verd agyon egy kisbaltával.

Gombás vagy és fordulj ORVOSHOZ!!!!!!! Ez így működik!!!! Ha nem teszed akkor magadat verd agyon egy kisbaltával mert buta vagy!

Amúgy meg ne nézz olyan sok tvt, mert a reklámok HAZUDNAK. Gombát orálisan alkalmazott tablettákkal gyógyítanak manapság, legyen az láb, vagina, vagy csiperke gomba!

Csúnya dolgokat okozhat úgyhogy NINCS öngyógyítás. Abba a legkönnyebb belehalni. Tanuld meg egy életre! NINCS ÖNGYÓGYÍTÁS. Orvos van meg beteg.

Bocs, ha durva voltam, de nagyon felbäsztál.

Sok sikert.

2010. júl. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vágd ki , majd égesd el
2010. júl. 21. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

már bocs de miért basztalak fel?...ha ennyit felbaszod az agyad akkor igen agressziv ember lehetsz..-.-'

na mind1..mindig gumival szexelünk, tehát nem egymásnak adogatjuk oda-vissza...és igen énis gondoltam rá hogy elmegyek nőgyógyászhoz csak gondoltam hátha vannak márnsak is ilyen panaszai aki viszont elment és akkor az letudja nekem irni...

pl, bnőm-nek is ugyanez van és őis elment nőgyogyihoz de neki aztmondták semmi baja, csak fürödjenek le minden szex után -.-'

ez meg faszszág...

2010. júl. 21. 11:31
 6/6 A kérdező kommentje:
/ennyitől/
2010. júl. 21. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!