Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire akadnál ki ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire akadnál ki ha egy olyan személy költözne a városodba akivel addig csak neten flörtöltetek de a távolság miatt sose gondoltad komolynak?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom mit akarok az adott nőtől de semmi se köt a jelenlegi városomba és nem lenne nagy érvágás nekem fél évre, egyre oda költözni. De ugyanakkor elég nyomulós húzásnak tűnne neki erről írni, hogy csak miatta költöznék.
2020. jan. 2. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ.

1. Az egy dolog, hogy ami a neten történik, azt sokan nem tekintik valóságnak, de ez arról szól, hogy nem tudod, hogy tényleg van-e az adott nick alatt egy ember, és az ki (személyazonosság, férfi, nő igazából, stb.).

Ha kommunikáltunk annyit, hogy leellenőrződjön, hogy igen, nagyon valószínűleg személyesen ő volt és nekem szánta az infókat, akkor ez a teoretikus hozzáállás jelentősen mérséklődik.

Pl. ha találkoztunk is, vagy leveszem a stílusból, hogy igen, ő az író.

2. Tehát nem játékból vagy viccből lett volna részemről a flört, de talán erőteljesebben, mint személyesen ment volna. De mindenképp igazi érdeklődés lenne mögötte, de hogy pontosan mi, az csak személyesen alakulhat ki.


Magyarországról van szó?

Olyan kicsi ez az ország, nem szükséges az odaköltözés ismerkedés miatt...

2020. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En orszagot valtottam igy. Legyel bevallalos, nem pedig puhapocs kapitany.
2020. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az egyes részt ki lehet húzni, mindketten azok vagyunk akiknek mondjuk magunkat és a másikban se kételkedik egyikünk se.


Valamilyen szinten szerintem unaloműzés neki is meg nekem is, persze mindemellett elég sokat dumáltunk már komolyabb dolgokról is a saját elmondása szerint ő is vágyik egy komoly kapcsolatra.


A távolság nem vészes 2-3 óra autóval.

De így se úgy se szeretnék itthon maradni, kell a váltás az meg hogy az országon belül hova megyek tök mindegy nekem.


Ugyanakkor a kérdés inkább arra vonatkozik, hogy ha a semmiből feltűnnék hasonló helyzetben akkor a válaszolók mennyire akadnának ki? (főleg személyes véleményre vagyok kíváncsi, az hogy ti mit csinálnátok másképp inkább csak ráadás :D )

2020. jan. 2. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. Nos, nagyon erős a váltás.

Nézd meg a randiguru c. filmet, csak 90%-át szabad megtenni a távolságnak.

De ha érted, mire gondolok, itt nem a fizikai távolság a lényeg! Egyszerűen a szándékodat nem nyilvánítottad ki. Hívtad pl. társaságba, vagy kettesben találkozni eddig?...

Ha nem, akkor még inkább sértő, ha valaki ráadásul még csak nem is foghatja a velem való távolságtartást a fizikai távolságra, itt jár tőlem pár méterre, és közben nem is jelzi, hogy találkozna...?

2020. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" az hogy ti mit csinálnátok másképp inkább csak ráadás :D"


Én a saját szemszögemből írtam, hogy az esne jól, ha nem a városomban kezdené a közeledést, hanem onnan, ahol van.

Aztán lehetne félúton találkozgatni, vagy nála, vagy szálljon meg az én városomban akár több napra, és úgy. Vagy én megszállok az ő közelében és úgy.

Nem lenne komfortos ennél több. Olyannal, akiről azt se tudom, tetszik-e személyesen.

A kérdésed 1 év múlva aktuális egy kialakult szerelmi viszonyban. Én úgy érzem, nekem úgy komfortos.


De ezt embere válogatja.

Egymásra kell érezni.

2020. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!