Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért küld valaki instagramon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küld valaki instagramon DM-ben sztorit?

Figyelt kérdés

Kb. ilyen burkoltan nekem küldi, de mégse, vagy mi? Ennek mi értelme? :D Ilyenekre ki reagál? Aki ilyeneket küld, miért küldi?

Ha nem konkrét személynek szól, és mondjuk nem akarja nyilvánosan megosztani, miért nem küldi közeli ismerősök beállítással?



2020. jan. 4. 02:19
 1/5 A kérdező kommentje:

Akarom mondani közeli ismerősök beállítással megosztani. Abban ki lehet jelölni az embereket, akik szeretnék, hogy lásd.

Csak így, hogy konkrétan nekem küldi üzenetben, én erről kapom az értesítést, aztán megnézem, és látom, hogy kb nem is nekem szól, szóval nem értem...

2020. jan. 4. 02:23
 2/5 A kérdező kommentje:
*akiket szeretnéd, hogy lássák.
2020. jan. 4. 02:24
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
És mit akar közölni? Megvettem a tamponcsomagomat?
2020. jan. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a közeli ismerősökben olyat rakok ki amit nem akarok hogy mindenki lásson, mert nem feltétlen vagyok velük jóban vagy szimplán úgy gondolom hogy egy bizonyos csoportra (egyetemi társak) tartozik.

Ez nem azt jelenti hogy neked küldi a dolgokat csak simán lehet hogy követik 18 alattiak és a bulizást így rakja ki (barátnőm pl ilyen)

2020. jan. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az az ertelme hogyha kovetnek tegyuk fel 800an de neked abbol csak 100 ember az ismerosod es meg akarsz osztani egy kepet pl h edzel.. azt mindjuk ne lassa egy full vadidegen , hanem csak az osztalytarsad mondjuk
2020. jan. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!