Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan létezik olyan, hogy valaki bepánikol attól, ha hirtelen szerelembe esik?

Figyelt kérdés
Miért? Milyen reakciók vannak ilyenkor? Menekülnek?
2020. jan. 5. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

igen letezik

ilyenkor minden kifogassal meg akarom magyarazni magamnak hogy miert nem mukodne a kapcsolat,es hogy miert nem nekem valo az adott ember.Hiaba imadom a tarsasagat folyamatosan elutasito vagyok vele.Egyszer kozel engedem,egyszer eltaszitom.Es egyszer csak azon veszem magam eszre hogy mar nem beszelunk...

a legszarabb mar csak az,hogy erre utolag jon ra az ember.az adott helyzetben abszalut nem tudatos.

2020. jan. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt aki azt mondta nekem, hogy félt engem, mert ő képes őrültségekre és nem sérül, de én nem vagyok képes rá. Amikor ezt szemére vetettem, azt mondta, félreértem, ez nála csak önvédelem. De szerintem nem mondott igazat, nem önvédelem volt, egyszerűen csak nem tudta viszonozni az érzéseimet és volt benne annyi tisztesség, hogy nem akart még mélyebbre rántani vagy egyszerűen csak nem akart nyűgnek egy szerelmes nőt, mikor lazább nőket is megkaphat. Amikor az önvédelemmel hozakodott elő, akkor még nem akarta kimondani, hogy tervei szerint egyszer lekap a lábamról és mehetek isten hírivel, ezért mondta az önvédelmet, mert tudta, hogy ha megmondja, hogy kb. semmit nem érez irántam, akkor azonnal lelépek. Később megmondta, mert meggondolta magát és nem feküdt le velem. Hogy menekült? Lehet. De nem a szerelem elől, hanem előlem. Mondjuk azt megmondta, hogy sosem engedi meg magának azt, hogy szerelmes legyen. Hogy ezt hogyan éri el, azt nem tudom. Lehet, hogy meneküléssel. Később megkeresett és akkor egyértelművé vált számomra, hogy nem jelentek neki semmit, mert lefeküdtem volna vele, de fontosabb dolgai támadtak és sose ért rá, még arra se, hogy szóljon, hogy bocs, majd később. Nem tudom, miért csinálta ezt velem. Nem akartam neki ártani soha. Ha nem szeretett, minek kínozott meg újra? Gondolom unaloműzőnek kellettem, meg egy kis egónövelésre.


Volt egy másik srác, ő konkrétan megmondta, hogy nem akar szerelmes lenni és nem akarja ezt a hülyeséget, hogy fél év boldogságért megint évekig tűrje a másik hülyeségeit, öreg ő már ehhez. Úgyhogy szépen kiiktatott az életéből. De az se volt szerelem, csak majdnem.

2020. jan. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Félek a hirtelen jött lehetőségtől és felelősségtől. Ilyenkor érezhetően kedvelem a nőt, de nem közeledek felé.
2020. jan. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akinek vannak magával problémái, simán.
2020. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!