Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném megkérni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megkérni a barátnőm hogy maszturbáljon elöttem. Haragudna ezért? 18F

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátnőmmel már 4-5 hónapja járunk és nagyon szeretjük egymást. :) Álltalában fantasztikus szeretkezésekben van részünk és a kapcsolatunk érzelmi oldala is felhőtlen! :D Viszont egy dologra nagyon nagyon vágyom: arra, hogy maszturbáljon elöttem. Annyira szeretném a dolgot. :( Lévén, hogy én szoktam neki masztizni és azt mondja, egyszerűen nem tudja megunni, annyira aranyos és szexis szerinte! :D Ezzel mindig képes vagyok lenyűgözni és feltüzelni a leányzót! :) Úgy gondolom, nagyon intim és bizalmas már a kapcsolatunk. Szerintetek gond lenne, ha megkérném hogy maszturbáljon nekem? Arra gondoltam, hogy amikor szeretkezni fogunk legközelebb, a kezemmel megérintem gyengéden a punciját és közben csókolózunk. Közben simogatom a csiklóját, majd egyszercsak megkérem a dologra. Szerintetek? Nagyon szeretném a dolgot, persze a legfontosabb az, hogy továbbra is boldogok legyünk. :) Nem akarom eröltetni, ha nem szeretné, el fogom fogadni.
2010. júl. 21. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 év alatt sem sikerült rávennem :D De engem ez nem zavar mert a sex ezt kárpótolja :)
2010. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyszerre szoktuk,és nagyon jó :) Mármint mindketten magunknak,és közben azt nézzük,ahogy a másik csinálja.Na értitek:)

24/N

2010. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
előző vok.Simán mondd meg neki....!Majd mondd rá vmit,ne félj :) Hajrá :)
2010. júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi sértő lenne benne vagy hasonló?Szerintem kérd meg, max. azt mondja h nem, bár semmi "izé" nincs benne,
2010. júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy nyelvvel kényeztettem, közben megfogtam a kezét és a puncijához húztam. Értette a dolgot, de azt hiszem szégyellte is, mert pár perc után abbahagyta. Sajnos nem mindenki szereti így kitárulkozni.
2010. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Rendben, meg fogom rá kérni. :) Egyébként ma éjjel megint fogunk szexelni és úgy fogom eljárni, ahogy fentebb írtam. :) Már nagyon várom a dolgot és remélem hogy beteljesül ez az álmom! :D Ha meg nem, meg fogja mondani hogy ez kellemetlen neki, nem esik jól, meg fogom érteni. :) Majd holnap délután elmondom, mi történt. :)
2010. júl. 21. 12:05
 7/17 anonim ***** válasza:
kiváncsian várjuk.:DD
2010. júl. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
fényképes dokumentációt kérünk! :D
2010. júl. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h nemet mondana, ez szerintem smemiség:)
2010. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%

én barátnőm anno nemet mondott :(

még mindig vágyam, hogy egyszer majd megtapasztalom, milyen együtt masztizni egy lánnyal... talán a következő barátnőmmel sikerülni fog :)

2010. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!