Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 40 pluszos férfinál mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 pluszos férfinál mik a jelei annak ha tetszik neki egy nő?

Figyelt kérdés
Tudnátok írni vélemény, tapasztalatokat? 😊
2020. jan. 6. 18:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Akkor már kellene legyen tapasztalatod a férfiakkal kapcsolatban. Nem vagyunk mi annyira bonyolultak és gondolom te sem vagy már naív. Túl vagy már pár pasin. A leírtak alapján biztos, hogy nem vagy neki közömbös.
2020. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Rockarc ***** válasza:
16%

Igazabol barmi, amivel ugy veli sikert erhet el. Akkor van gond, ha te ebbol nem erzekelsz semmit, vagy ha o nem latja, hogy mi az ami hat rad es ott lep tovabb. Meg tudnad fogalmazni, hogy te mit varsz el egy ferfitol? Mert az latszik, hogy probalkozik, de marhara nem megy at, hogy akkor neked ez bejon-e vagy sem. Adj mar valami jelet a szerencsetlennek, amit fel is fog. Eleg csak egy olyan, jaj te mindig olyan kedves vagy velem. (mint senki mas)


El kene dontened, hogy mit akarsz. Tobbet, vagy kevesebbet?


43F

2020. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nekem eddig egyetlen párom volt 17 éves koromtól 31 éves koromig azóta egyedül vagyok, tehát nem sok tapasztalatom van.
2020. jan. 7. 08:18
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál, az lehet haverkodás is. Azért egy 40+os faszi, ha nagyon akarna, feleszedett volna rég. Ha ezt merte, elhívni is mert volna.

Meg ember tetszhet a másiknak úgy is, hogy nem akar semmit. Csak azért mondom ezeket, mert azt írtad, egy kapcsolatod volt és lövésed sincs. Csak ehhez nem sok köze van, az ember alapból érzi, kapcsolatok számától függetlenül.

Barátaid sincsenek amúgy?

2020. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Van családja arra gondoltam azért nem mer lépni. Szokott is panaszkodni a barátnőjére, hogy milyen csúnyán bánik vele meg a gyerekeivel is.
2020. jan. 7. 12:27
 16/20 A kérdező kommentje:
Ja és barátaim sincsenek nagyon a egész napomat a munka veszi el aztán pedig tanulok.
2020. jan. 7. 12:28
 17/20 anonim ***** válasza:

Azért ez elég lényeges infó, hogy családja van...

Így meg arra tudok gondolni, hogy esetleg puhatolózik, hogy meg tudna-e fektetni. Otthagyni érted viszont garantálom, hogy nem fogja. Ha ennyire szar lenne neki, ahogy elmondja, nem lenne velük.

2020. jan. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nekem is szar volt a kapcsolatom utolsó 5 éve mégsem léptem pedig nekem se kutyám se macskám. Csak féltem a pillanatnyi rossztól
2020. jan. 7. 13:47
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát, csak tudod, az emberek nem egyformák.
2020. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen de nekem a kérdésem csak annyi volt, hogy tetszem-e neki ezek alapján nem szétszedni akarom őket.
2020. jan. 7. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!