Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy elvárásnak számít az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárásnak számít az, hogy a párom tudjon feltétel nélkül szeretni?

Figyelt kérdés
Magyarán azért szeressen, aki vagyok és ne csak akkor, ha érdekei fűződnek hozzá. Ne ideálképek legyenek a fejébe, hogy milyen egy előre legyártott ideál partner, azok mind hamis képek és valóságtól elrugaszkodottak.
2020. jan. 9. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagy elvárás, mert a kérdésed, és a kifejtés is ellentétes! A szerelem úgy működik, hogy elfed mindent, később jönnek ki az ellentétek; ez feltétel nélküli. A tudatosság meg eleve az érdekek mellett kialakuló kapcsolat..
2020. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem lehet elvárás, ezt rosszul gondolod illetve fogalmazod.


Ha valaki igazán szeret, az elfogad úgy ahogy vagy minden hibáddal hülyeségeddel együtt. Ez vagy tetszik az embernek és szereti ezt is a társában vagy nem. Ha nem akkor annak a kapcsolatnak nincs jövője.


De ezt nem lehet kierőszakolni, vagy megbeszélni valakivel, hogy ezeket is szeresd bennem...

2020. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, amikor összejön valaki veled és elvárja, hogy az ő szerinte jó személyiséggé válj kívül, belül?
2020. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ehhez annyi kell, hogy olyannal kell összejönnöd, akinek megfelelsz annak, aki vagy, és ne akarj olyannal ismerkedni, akinek nem felelsz meg.
2020. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Feltétel nélkül az ember csak tisztes távból tud szeretni, inkább csak elfogadni.


A szerelemhez és a vonzalomhoz nem jófejség kell, kiscsillag. Senki sem szeretetszolgálat. És mindenki boldog akar lenni a párja oldalán, nem csak szolgálni őt, mint akit fizetnek.


Ha valakivel együtt vagy, az emlékek és a korábban kialakult (!) érzelmek segítenek áthidalni dolgokat, egyébként meg senki sem tartozik neked ezzel. Menj anyádhoz, amire te gondolsz, az az anyai szeretet.

2020. jan. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem feltétel, hogy tudjon ragozni.
2020. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A feltétel nélküli szerelem egy mítosz. Nincs olyan, hogy minden mindegy, a szerelmed felé sem.
2020. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagy elvárás ha 150 kilós, szüleiddel élő királylány vagy aki még életében egy gyufaszálat nem tett keresztbe.


Ha normális vagy akkor nem nagy elvárás.

2020. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljes feltétel nelkül nincs parkapcsolatban szeretet. Barkit kidpbnak ha az alkoholosta lesz felrelep vagy barmi. Nincs olyan hogy Mindent el kellene fogadni.


Viszont ennek van az a verzoja is hogy aki szeret az nem àll le kritizalni ha pl szeplös vagy, es neki nem jön be, vagy bajban nem beléd rug hanem segit, vagy kiàll melletted ha kell, es nem sunyin lapit olyankor. Kb ilyesmik varhatok el attol aki valoban szeret es nem csak diszpinyt melletted aki csak pampogni tud es kihasznal.

2020. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#5 A szeretet csak egy féle lehet. Tévedés azt hinni, hogy csak a szülő tud feltétel nélkül szeretni. A szeretet csak feltétel nélküli lehet, mert, ha van benne feltétel akkor az már nem igazi szeretet.


Mondok egy példát. Mikor társkeresőztem volt egy lány, aki leírta, hogy csak akkor áll valakivel szóba, hogyha az illetőnek van jogsija és diplomája. Néztem a képeit és nem azért nem tetszett, mert csúnyának találtam volna, hanem üres volt a tekintete, nem voltak a képei természetesek, és a mennyiséggel próbálta ellensúlyozni ezt, mert rengeteg képe volt fent. A csajszi teljesen elidegenedett, látszott rajta, hogy régóta van fent, mert azt hiszi, hogy egy jó kapcsolathoz listák kellenek és egy elképzelt ideálkép. Anno én is hasonló voltam csak férfibe kergettem kreált ideálképeket és utólag belátom, hogy nem voltam elég spontán, nem hagytam élvezni a pillanatokat és több lehetőséget szalasztottam el. Saját hibáimból sokat tanultam és emiatt jutottam el ehez a nézethez, hogyha nincs feltétel nélküli szeretet az nem szeretet.


Úgy látom sokan hiszik azt, hogy felkell állítani ideálképet ahoz, hogy az igazit megtalálják és ezért születnek meg igazságtalan elvárások. Ha mondjuk egy lány visszautasít egy pasit, mert mondjuk nincs diplomája ez rossz mind a pasinak is, mert az ilyen visszautasítások elég önbizalomrombolóak tudnak lenni, és rossz a lánynak is, mert a saját ösztöneinek épített gátat, ami a természetes spontán ismerkedést öli meg az elvárásokkal.


Ha az a fentebb levő lány talál magának olyan pasit, aki megfelel az ideáljainak biztos, hogy boldog lesz mellette és szeretetteljes kapcsolata lesz? Honnan tudja azt, hogy a kocsitól, diplomától lesz jó kapcsolata? A szeretet nem a mesterséges társadalmilag konstruált dolgok miatt jön létre. A szeretet a másik lénye iránt jön létre, magyarán az ember mezítlenségébe lehet beleszeretni, a többi az csak fantázia.

2020. jan. 12. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!