Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen lány tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen lány tetszik nektek azon kívül, hogy szép? Öltözködés számít? Milyen rejtett jelek (pl. mosoly, kacsintás) tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

minden számít. számít az, hogy hogy néz ki "alap állapotban".

számít a haja

számít a sminkje

számít a ruhája az utolsó gombig

számít a mosolya

számít minden rezdülése


az első, amit meglátunk valakin, az bizony a külseje. és a külsőből sokmindenre következtetünk. nem azt értem a kis felsorolásom alatt, hogy mindenből legjobb legdrágább legfeltűnőbb kell. azt értem ez alatt, hogy ezek a dolgok beszélnek, rengeteg mindent le lehet belőlük szűrni, hogy milyen is a lány valójában.


20f

2010. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi fiúk először a külsőt nézzük, aztán a belsőt.

Fontos, hogy a lány adjon magára, legyen ápolt, csinos.

Amit Te rejtett jeleknek nevezel, az is fontos, ugyanis ha egy lány egy fiúra mosolyog (ugye ahogy a helyzet adja), már jelenthet valamit. Ráadásul az sem rossz, ha két puszival (persze csak az arcra) üdvözlitek egymást. :) 19/F

2010. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És vannak olyen konkrét jelek, amik nektek úgy bejönnek és szívesen megszólítanátok a lányt? Ha jól néz ki és úgy minden rendben van vele?
2010. júl. 21. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. amúgy szerintem a keresett szó a kisugárzás. ezt viszont nem fogjuk tudni elmagyarázni.
2010. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Tornacipő + hózentróger
2010. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!