Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántott a szexpartnerem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántott a szexpartnerem, erre ő?

Figyelt kérdés
Mondott valami olyat, ami nem esett jól, nem mondtam neki, de utána vágni lehetett a levegőben a feszültséget. Láttam rajta, hogy ő is olyan zavart volt emiatt. Utána másnap rögtön írt nekem, amikor általában nem szokott. Mintha puhatolózott volna, hogy most mi most hogyan is állunk egymással. Viszont mivel laza kapcsolat minek töri magát? Találhat 1000 puncit rajtam kívül.
2020. jan. 13. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Sex kapcsolatban is alakulhat ki idővel érzelem, de lehet szimplán empatikus oka, udvariasság részéről
2020. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De te adott vagy egy ideje. Minek ölne energiát egy teljesen újba?
2020. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Ne legyél benne biztos, hogy olyan könnyen talál újat. Minek kezdjen 0-ról egy új lyukkal, ha ezt könnyen le lehet rendezni?
2020. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs olyan nehéz helyzetben.
2020. jan. 13. 18:28
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Ebbe most te akarod belelátni, hogy többet érez irántad? Vagy ilyesmi válaszokat vársz?
2020. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Nincs. Viszont téged ismer, mindig melósabb 0-rol kezdeni, ahogy az előttem szóló is írta. Viszont ahogy elnézem, neked ez nem csak szex kapcsolatot jelent.....hanem többet. Igaz?
2020. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem érzem az összhangot kettőnk között.
2020. jan. 13. 18:37
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a kérdésfeltevésnek mi a miertje? 🤔 megbántott, ő engesztel. Kész 🤷🏻‍♀️
2020. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kíváncsi, hogy mennyire bántott meg és esetleg dobod-e őt.

Lehet nem akar másik szexpartnert keresni.

2020. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sosem értettem az ilyen embereket, annyira máshogy gondolkozunk..


Pl nálam is volt, hogy volt egy ilyen pasival egy kellemetlen helyzet, kezét-lábát törte jó sokáig miattam. Mégsem gondoltam emiatt, hogy szerelmes belém, de most felsorolnék vagy 10 olyan dolgot, ami bizonyítja, hogy oda van értem. És? A szerelem az más dolog.


Ugyanakkor azt nem értem, miért gondolják, ha valaki normálisan viselkedik vele, nem alázza xarrá, akkor az már szerelmes belé.. Ez nálam alap pl.. És ezért én is ezt kapom általában vissza.

2020. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!