Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom exe miért nézi mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom exe miért nézi mindig a sztorimat instagrammon?

Figyelt kérdés

Hiaba tiltom mindig új kamu profilokról néz.

Idegesíteni akar? Vavy ennyire kíváncsi

Fel eve vagyunk együtt, a párom elhagyta ertem.

No vagyok


2020. jan. 15. 12:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos apuka a párod..... Büszke lehetsz rá.
2020. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
72%
Remélem büszke vagy magadra, amiért szét szedtél egy családot
2020. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Nem erre irányult a kérdésem.

De ha o egy szar apuka, en egy pi.csa mutogató akkor minek foglalkozik velünk?

Ez amit nem értek

2020. jan. 15. 14:49
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi, hogy két ilyen jellemű emberszabású lény mire jut egymással a jövőben. Szerintem kárörvendeni szeretne, és az élet bizony időnként benyújtja a számlát. Bár én a helyében magasról tennék rátok. De szépen fogalmaztam. :D
2020. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Kárörvendeni?

Min? Hogy egyedül maradt szülés után elhízva, munkanélküliként egy gyerekkel?


Valóban irigylésre méltó:)

2020. jan. 15. 14:57
 16/31 anonim ***** válasza:
92%
Azta! Na kifogtad a főnyeremény pasit, otthagyta érted a munkanélküli, friss anyukát. És te erre vagy büszke! A saját gyerekét is letojja... Gyomorforgató. Zsák a foltját...
2020. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
81%
Gusztustalan vagy. Gondolom megnézi, ki az a ....... (ide nyugodtan azt helyettesít be mindenki, amit akar 😉), aki miatt elhagyta a saját gyerekét az a díszpinty.
2020. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

A kárörvendést nem erre értettem, hanem arra, hogy majd egyszer eme kapcsolatnak is befellegzik.Mert bizony nincs garancia az örökkön-örökkére nálatok sem. Ezt várja.

És nem akarlak megsérteni, de attól, hogy te különlegesnek érzed magad mert nem vagy elhízva(10 év múlva azért szívesen megnézném te milyen állapotban leszel, kb. hasonlóban, de sok ilyen lenéző, beképzelt lényt láttam így járni) a jellemed nem lesz jobb. És a kedves párodnak sem, aki leszrja a gyerekét egy vékonyabb instán történeteket osztogató punci miatt. Inkább ezen kellene elgondolkozni, nem azon, hogy miért nézeget téged. De tényleg nem kellene veled foglalkoznia, ennyit valóban nem érsz.

2020. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Miért en vagyok a hibás? Annak hogy vege a kapcsolatuknak.. ha minden rendben lett volna köztük akkor nem jön egy harmadik.

Ez nem csak rám vonatkozik, hanem alapvetően miért a "harmadik " a rossz?

2020. jan. 15. 15:20
 20/31 anonim ***** válasza:
Bazz kérdező, itt mindketten hasonlóan hibások vagytok. A párod azért jobban, az tény. De nőként lehetett volna annyi tartásod, büszkeséged kb. mint a vékonyságod megőrzésében, hogy addig nem fekszel alá, amíg nem szakítanak. Mert szerintem te bőven szoptad már a szakítás előtt is. És sajnálatos, hogy összeálltál egy ilyen apádnak nem nevezhető lénnyel, ez rólad is bőven kiállítja a bizonyítványt. Tehát nemcsak a külsődre kellene így felvágnod, hanem a jellemedre is, mert az jelenleg kalap szrt sem ér.
2020. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!