Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezdeményeznek beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdeményeznek beszélgetést, ha utána nem válaszolnak, nem kérdeznek semmit tőlem? :D

Figyelt kérdés

Többször is előfordult már velem, hogy messengeren ír egy férfi ismerősöm nekem, aztán miután válaszolok vagy én kérdezek valamit nem reagálnak. Ha nem akar beszélgetni akkor miért keres?

26N


2020. jan. 15. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet meglátott épp és mobdott valamit, de csak úgy futólag. valószínűleg nem ismerkesni akart.


meg az is lehet, hogy még akart válaszolni, csak közben másfelé sodródott pár nap múlvára meg már nem volt miért.

2020. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy olyan választ adsz, amire igazából nem lehet semmit írni?


Megfigyeltem a beszélgetések dinamikája sokszor a nőkön bukik el, majd utána azt mondják, hogy a férfi nem volt elég érdeklődő.

Nézd, ha beszélgetek valakivel, akkor a másiknak azért segítenie kell. Sok nő előszeretettel elvárja, hogy a férfi keresse, a férfi hozza fel a témákat, stb. Ő meg kedve szerint válaszol vagy viszont kérdez, de ritka, hogy a nő kreatívan viselkedik a beszélgetésben. Holott a másiktól elvárja a kreativitást.

Nekem ez kb annyit jelent, hogy a nő vagy "lapos", tehát nem valami fantáziadús, vagy pedig azt, hogy nem érdeklem és vagy nem akar megnyílni felém, nem meri bátran elmondani a véleményét, fél, hogy konfrontálódnia kell, stb.


Szóval, kérdezhetsz ám te is tőlük.. nekünk is jól esik, ha azt érezzük, hogy mi is érdekeljük a nőt.

2020. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt írtam is, hogy kérdezek én is,meg normális válaszokat írok. :/
2020. jan. 15. 15:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak szívat :D nem is érdekled ezek szerint csak unatkozik
2020. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!