Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy bárban/kocsmában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy bárban/kocsmában meghívnak 1-2 italra, akkor le kell feküdnöm az illetővel?

Figyelt kérdés
Egy buliban egy férfi meghívott 2 vodkanarancsra, ezt elmeséltem a barátnőimnek. Kérdezték lefeküdtem e vele, vagy legalább lesz--tam-e. Mondom nem, miért kellett volna és azt mondták, hogy hát a szex mkatt hívnak csak meg italra. Én eddig sose feküdtem le egy meghívómmal se, nem gondolom, hogy muszáj lenne😅 Vagy csak én gondolom így?

2020. jan. 16. 19:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nem kell. Én se szoktam lefeküdni a Józsival, pedig már többször meghívott. 56/F
2020. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
10%
A XXI. században le kell.
2020. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%
Téged se hívlak még 😁
2020. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
9%

:D hát ha le se szopsz akkor én se hívlak meg! :P:D

De ha utána lefekszel velem, akkor annyit azért megér a dolog, mert drágák a ku**ák ma már! :D

2020. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Csak, ha White Russian-ra hív meg. Akkor már illik kiszopkodni a piçşáját.
2020. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A 2. vodkanarancs után el is tűnt az emberünk (rá 2 percre), nem találkoztam már vele a szórakozóhelyen, ő se keresett. Ha már valaki netán meghívott volna és szerinte "leléptem", akkor bocsi😃
2020. jan. 16. 19:44
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Miért fogadsz el idegenektol italt?

Miert engeded meg hogy vegyen neked barmit is?

Ez egyertelmu, hogy miert hivnak meg, hogy hogy nem jottel erre ra? 😂

En ezert nem fogadok el senkitol semmit, mert akkor utana ők elvarnak tolem valamit, olyan mintha tartoznék nekik, és ez a valo eletben is igy van nem csak a szorakozohelyen.

2020. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Eszembe sem jutna elfogadni! Egyébként meg nem kötelezvény, de lehet, hogy egyszer beszorítanak egy sarkba, és számon kérik..
2020. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19%

#8

Max szájon kérik.

2020. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Mindenki véleményét elfogadom, megértem. Én úgy vagyok vele, hogy "csak" 2 vodkanarancsot fizetett nekem. Ha az egész esti fogyasztásomat fizeti úgy valószínű "nem maradt volna" köszönés nélkül, de 2 vodkanarancs... 10ből 3 férfi, ha meghívna, akkor is max 1 pálinkára hívnak meg...

Köszönöm a válaszokat! :)

2020. jan. 16. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!