Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen szerintetek?

Figyelt kérdés

159cm és 50 kg. Sok, kevés vagy jó.

Észrevettem magamon, többet foglalkozok a kelletnél súlyommal, és már nem tudom, hogy reálisan látom-e magam. Ezért kérek őszinte válaszokat.

Köszi, amúgy 18 vagyok.


2010. júl. 22. 00:52
 1/9 anonim ***** válasza:
És lány.
2010. júl. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugye?
2010. júl. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én 166 cm vagyok és 56 kg. szerintem előnyös vagy, és nincs veled semmi baj. gondolom formás is vagy, és ez a lényeg, nem kell piszkafának lenni.

16/L

2010. júl. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, sajnos én is ide kerültem másoktól kérdem jó v nem... de nem akarok anorexiás lenni, mert mostanában elég sokat hányok..(nem hánytatom magam)
2010. júl. 22. 00:56
 5/9 A kérdező kommentje:
Az igent arra szánta, hogy igen lány vagyok.
2010. júl. 22. 01:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Ma már ez a 3. ilyen kérdés és szinte minden válaszolónak tetszenek az ilyen csajok(nekem is) :)
2010. júl. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szántam*
2010. júl. 22. 01:02
 8/9 anonim ***** válasza:
én is annyi vagyok mint te magasságra,csak 8 kilóval több,de max olyan 54-55-nek saccolnak,és mindenki azt mondja hogy formás vagyok meg telt,de nem KÖVÉR,és én se érzem magam annak.és a te adataidat nem lehet megállapítani mert láthatod ahogy elmondtam kin hogy oszlik el a súly,de vagy formás vagy vagy vékony és nem látod magad reálisan,semmiképpen ne fogyózz!
2010. júl. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem jó:P

Nem bírom azokat a csontsovány csajokat kell hogy egy lánynak kerek vonalai legyenek és ne szögletesek mint egy pálcikának:

Ez manapság azért van mert a lányok nem mozognak semmit csak ülnek a gép előtt és MSN-eznek (tisztelet a kivételnek) csak fogyókúrázzák agyonra magukat és szó szerint leépül az izomzatuk mert már nincs mit zsírt égetni ígyhát az izmot is elkezdi részben lebontani a szervezet. Hiába vékony 50 kilós (itt nem rólad van szó:) ) ha a testzsír százaléka mittudomén 35%.Az ilyesfajta fogyókúrák amúgyis elősegítik a már jólismert yoyo effektust és ha egy ilyen lány elengedi magát étkezésileg később hirtelen elég szépen felszedheti magára a kilókat. Az az igazi ha feszes jó combjuk van a lányoknak mert az egészséges és egyben esztétikus is. nem azt mondom essél neki az 50 kisós súlyzónak és szériázzál vele ,lányoknál mondjuk a ...a Norbi update is megteszi :D

Persze ez a XXI. század médiahullámának köszönhető minden tinimagazinban agyonsoványított modellek pózolnak aminek kétharmada smink és photoshop munka így hát a 21.század tinédzserlánykája céljai egyre inkább az elérhetetlen felé hajlik. Sajnos ez éppen azokat a lányokat érinti akiknek nemigazán lenne erre szükségük. Ne feledjük Magyarországon is milyen magas a túlsúlyosok aránya.

Az a furcsa hogy ezeknél a lányoknál inkább ignoratív beletörődés jön létre.


kicsit hosszú lett mélyebben kibontottam a témát de remélem megfelel a célnak :P


üdv : Dr: Sty

18/F

2010. júl. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!