Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy lány kibontott hajjal tetszik, de összekötött hajjal kimondottan nem? Ha az arc adott, mennyire befolyásoló tényező, hogy ki van-e bontva a lány haja, vagy sem?

Figyelt kérdés
2020. jan. 21. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Nekem pl borzalmasan rosszul álll az összekötött hajl. Ezért csak sportoláshiz fogom össze.
2020. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak 1-1 ismerősömön figyeltem meg a változást akiket hetente vagy naponta látok hölgyeményeket.


Van akinek nagyon hosszúkás feje lesz tőle hatalmas magas homlokkal szóval naagyon megnyúlt fej látványát kelti.


De sokkal gyakoribb az elálló fülek amit a hajával el tud takarni.


És persze akinek nagyon széles pofija van vagy erősen szív alakú annak viszont keskenyebbé teszi a haj.

2020. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lófarok tetszett mindig is, ez mindenkinél más.
2020. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akárhogy fogom össze a hajam, szrul nézek ki. Kiengedett hajjal azért annyira nem, bár szép úgy sem vagyok.

Ha adott egy szép arc, akkor valóban mindegy szerintem. Az ilyen szerencsésebbeknek szokott még a rövid haj is kifejezetten jól állni. Akinek viszont nem annyira szép az arca (forma, vonások, bármi), azon sokat tud dobni egy kiengedett haj, gyakran még akkor is, ha nincs különösebb fazonja.

2020. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Teljesen más az ember arca.
2020. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Vannak nők, akiknek a nőiességének, szépségének 50%-át az adja, hogy hosszú a hajuk. Van egy ilyen ismerősöm, nem akarok szemét lenni de olyan pocok-harcsa feje van szegénynek, hogy ha levágatná a haját, szerintem kategóriákkal rosszabb lenne, mint most. Az anyukája nagyon hasonlít rá, rajta látszik, hogy milyen előnytelen, ha másképp van levágva vagy ha fel van kötve.
2020. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon rosszul áll a kiengedett haj,biztos van akinek az összefogott haj áll rosszul.
2020. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem borzalmas. Ráadásul olyan helyen dolgozom , ahol össze kell fogni. Nagyon utálom.
2020. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!