Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nem a "nagy Ő"- vel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem a "nagy Ő"- vel éltek, szoktatok még rá gondolni?

Figyelt kérdés
Minap összefutottunk. 8 éve mentünk külön, 5 évet voltunk együtt. Én hagytam el, mert bonyolult élete volt. Mindegy is. Én azóta férjhez mentem, van két fiam, boldog vagyok. De nagyon felkavart ez az egész. Tudom, hogy elmúlik, de sosem felejtettem el. Néha még álmodok vele, pedig 8 évig nem is láttam. Másban is szakadnak fel sebek, vagy szokott az igazijára gondolni?
2020. jan. 22. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Igen
2020. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Elég sűrűn, pedig már 5 éve nem is láttam.
2020. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Igen pedig nem láttam élőben 2015 óta. :(
2020. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
45%
Akit egyszer igazán szerettünk, azt sose feledjük el teljesen. Viszont én azt vallom, hogy nem az az igazi, akibe vakulásig beleszerettünk egyszer, hanem az az ember, akit a sors mellénk rendelt és akivel együtt élünk. Szeretjük egymást és igen, nekünk kettőnknek kell megbirkózni az élet adta kihívásokkal. Vele beszélem meg a dolgaimat, vele tartunk ki egymás mellett jóban rosszban. Szerintem ő az igazi.. nem a régi nagy szerelem.
2020. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Minden nap eszembe jut, pedig 9 éve nem is találkoztunk.

29/F

2020. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

"Akit a sors mellénk rendelt"

Nincs olyan, hogy sors, sem pedig mellérendelés! Döntések vannak, vagy pedig gyávaság, megfutamodás.

2020. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen, borzalmasan hiányzik pedig már családom van. Néha el tudnám sírni magamat, hogy hogyan cseszhettük el ennyire. Nem láttam szerintem vagy 5 éve én sem de nem telik el nap, hogy ne gondolnék rá. Akármennyire imádom a házastársamat senki soha nem lehet olyan mint amilyen ő volt nekem. Rajongásig szerettem, elemi erejű volt a vonzalmunk és nagyon hasonlítottunk egymásra kívül belül. Sokszor érzem azt, hogy ő a másik felem de úgy tűnik az ég nem akart minket együtt valamiért pedig bántóan jó páros voltunk. Szerintem a mai napig elakadna a lélegzetem ha a közelemben lenne és bármikor félre is lépnék vele. Nem tudnám megállni.
2020. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem értem sokan mit sírnak itt, ha annyira "nagy Ő" lenne akkor nem lett volna szakítás.
2020. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Sokat gondolok rá, pedig már 9 éve nem beszéltünk.


Nekem azóta családom van. Imádom a férjemet, de vannak dolgok, amik sosem változnak, erre már rájöttem. :) Boldog vagyok hogy Ő volt nekem, de nagyon szomorú, amiért semmi sem maradt a barátságunkból. Pedig hogy megfogadtuk...


27/N

2020. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt soha nem fogod kiölni magadból. És minden nap felteszed majd magadban a kérdést, hogy kinek is feleltél meg. Magadnak, a házastársadnak, a racionalitásnak vagy ez emberi énednek; a sok elvárásnak.
2020. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!