Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont most kezdett el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont most kezdett el hiányozni?

Figyelt kérdés

tavaly júliustól szeptemberig voltam együtt egy fiúval, de nem éreztem szerelmet, ezért szakítottam vele. normál kapcsolatban váltunk szét, senki nem utálja a másikat de nagyon nem is tartjuk a kapcsolatot..három havonta beszélünk egyszer. most viszont valamiért nagyon elkezdett hiányozni, és megbántam a szakítást. azóta volt 3 barátom, és mostanáig nem is gondoltam rá, hogy milyen rossz döntés volt szakítani vele. miért van ez, és hogy felejtsem el?

16/L


2010. júl. 22. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt elk*rtad, nem kicsit, nagyon :)

hogy hogyan felejtsd el? majd az idő...

2010. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elözö vagyok, vagy esetleg próbáljátok meg ujra
2010. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"nem éreztem szerelmet, ezért szakítottam"---akkor most miről beszélünk??

26/l

2010. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
arról, hogy megbántam és úgy néz ki nem voltam teljesen tisztában az érzéseimmel.
2010. júl. 24. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha eldöntötted, hogy kell-e neked a pasi, beszélj vele.

Elég fura, hogy 3 pasid is volt azóta.

A szerelem nem ilyen.......

26/N

2010. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyszerűen csak hiányzik és megszeretted. nem v szerelmes..csak már tudod h nem lehet a tiéd....
2010. júl. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!