Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezd érezni irántam valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd érezni irántam valamit?

Figyelt kérdés

Üdv.


Tavaly ősszel kezdődött a szeretői viszonyom egy nálam kicsivel fiatalabb kollégámmal. Én szingli vagyok, ő nem, de nagyon vonzódunk egymáshoz, és nagyon jó a szex.


Tudom nem helyes amit teszek, de nem szeretném elszakítani a párjától, nem akarok tőle komolyabban semmit, nekem elég, hogy hétvégente eljön hozzám.


Azt kezdtem észrevenni rajta, hogy elkezdett kötődni hozzám, mindennap ír, aggódik, féltékenykedik, sőt egyszer kijelentette, hogy én az övé vagyok..


Szombaton itt volt nálam, és azt mondta, ma nem szexelni fogunk, hanem szeretkezni, és teljesen más volt, nem az a vad, amit megszoktam tőle, hanem érzékibb.


Majd elmondta, hogy velem ez is tökéletes, a párjával már nem is élvezi a szexet, van hogy közben én jutok az eszébe. Tegnap odajött hozzám ebédszünetben, és megkérdezte, hogy tudnánk hétköznap is találkozni 2-3 naponta, mert nagyon hiányzom neki, kíván engem, majd elkezdett becézgetni.


2020. jan. 28. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi kell még neked, nagy piros betűs felirat a homlokára?
2020. jan. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen. Bár nem tudom mennyire lehet komoly, ha közben talomban tartja a nojet. Ha akkor is kellesz neki, ha a pótlék (azért célszerű lenne tisztázni, ki is a pótlék valójában...?) már nincs, akkor a kérdésedre a válasz, igen. Addig ez maximum tiltott gyümölcs rajongás
2020. jan. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen embert nem tudnék komolyan venni. Ha tényleg jobban érzi veled magát, mint a párjával, akkor mi a fene köti hozzá? Miért nem szakít, ha veled jobb? Azt ne is említsük, hogy erkölcsileg egy nulla, amiért csalja a párját.
2020. jan. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát ezt már magamban is kérdeztem, hogy miért van vele, szerintem kötődik hozzá csak együtt vannak jó ideje, meg hozzá megy haza. Én inkább a rajongás tárgya lehetek, de le fogom tisztázni a dolgokat, mert nem szeretném, ha egyszer azzal fogadna, hogy velem akar lenni.
2020. jan. 28. 07:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Te nem is vagynal többre? És az erzelmeid fele neked hogy állnak?
2020. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4-es: Testi vonzalom (kémia) ami kell a jó szexhez, nálam kimerül ennyiben, nem vagyok belé szerelmes, és nem is szeretnék többet.


Ma munka után meglepődve láttam őt a ház kapuja előtt, ő szorosan magához ölelt azt mondta hiányoztam neki, meg akart lepni. Gondoltam, ha már várt rám szeretkezünk egy jót aztán megy a dolgára.


Azonban kb 1-1,5 órát még itt maradt beszélt az életéről, majd felőlem érdeklődött, hogy mikor akarok kapcsolatot, mielőtt kifutnék az időből. Fél éve vagyok egyedül, és jelenleg nem is tervezek kapcsolatot senkivel, majd eljön az ideje, ezt elmondtam neki is.


Erre azt válaszolta, vagyis kérdezte, hogy azért nem akarok senkit, mert kezdek belészeretni? Kezdett kellemetlen lenni az egész, elmondtam neki, hogy a részemről ez csak testi vonzalom semmi több, ne képzeljen bele többet.

2020. jan. 28. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!