Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz van:D Rendesen parázok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz van:D Rendesen parázok attól hogy most azt hiszi már nem érdekel, szted?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki feltett ide egy kérdést.Rám írt priviben!Élete egyik legjobb döntése volt!Nagyon helyes és nagyon aranyos.Rengeteg emailt váltottunk vagy 10 sztem ebben az elmúlt pár órában.De a hül.ye freemail kiléptetett a rendszerből és nem enged vissza.Felvettem msnre a myvip adatlapján található címen de nincs fent,myvipjére is irtam neki mielőtt felvettem msnre de amint látom utoljára fél2 kor nézte..:S Hogy ezt hogy fogom ki dumálni nem tudom:D De baromira bejön és tényleg szeretnék vele többre jutni mint emailezés.

19/L


2010. júl. 22. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Az internet csodája... A freemail szar, használj Gmail-t.
2010. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
úristen... alighanem életed legnagyobb problémájával állsz szemben...
2010. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van hotmail-om is de nem tudom azt az email cimét amin levelezgettünk:D Mert más az msn cime mint az email cime:D
2010. júl. 22. 17:04
 4/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló:majdnem...baromi nehéz aranyos helyes pasit találni manapság,pláne akivel ennyire egy hangon vagyunk.Nem szeretném h most ez egy rendszer hiba miatt maradjon ennyiben:S
2010. júl. 22. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én szurkolok. ha ő is úgy gondol rád, ahogy te rá, akkor nem lesz ezzel gond :)
2010. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit akarsz kidumálni? Megmondod neki, így ahogy van. Kész. Ha van egy kis esze, megérti.
2010. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!