Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mièrt nèzi az exem mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt nèzi az exem mindig facebookon a napomat ha van neki mar 7 hónapja baratnője?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Én is rányomok minden xarra, pörgeti magától a facebook mindenkiét egymás után. Az exemé is köztük van, így azt is látom. Pedig halálosan szerelmes vagyok a páromba. Nem jelent semmit. Nem te vagy a világ közepe nyugi.
2020. febr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobbra nyíllal végigpörgeti mindenkiét. Ne hidd, hogy érdekled.
2020. febr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is végignézem mindenkiét. Egymás után dobálja ezt a facebook, annyit senki nem ér, hogy miatta külön kattintgassak ide-oda, mert az övét nem akarom látni...
2020. febr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert kirakjátok, cseszd meg és átpörgeti mindegyikét. Mit nem lehet ezen felfogni? 20ezer kérdés volt már erről. A hírfolyamot is átgörgetik az emberek, ott is ömlik minden a nyakadba.
2020. febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez, mindenkiét megnézem sorban egymás után, azokét is akikre nem vagyok kíváncsi.
2020. febr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd, ha reagál rá akkor tedd fel ezt a kérdést. Addig nem jelent semmit.
2020. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De azt te honnan tudod, ki nézi a lapodat?
2020. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!