Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valószínű, hogy csak alkalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínű, hogy csak alkalmi kapcsolatot szeretne? Vagy nem is akar semmit csak én képzelem bele? Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú a sztori, de próbálom a lényeget vázolni csak. Szóval már viszonylag régi vágyam volt egy saját autó. Végre sikerült is összegyűjtenem a pénzt egy újra, el is határoztam, hogy elmegyek szalonba szétnézni. Mivel első saját autóm lenne, így fogalmam nem volt merre induljak, de megkérdeztem a családot. Kiderült, hogy nagybátyám egyik jó ismerőse pont egy márka szalonban dolgozik, mondta, hogy kér nekem időpontot, ő biztos hamar kap. Tényleg így lett, másnap mehettem is. Ahogy beléptem és megláttam a pasit, első gondolatom volt, hogy de jól néz ki. Baromi jófej volt, poénkodott, meg mintha flörtölt volna kicsit, de úgy voltam vele, valószínű csak beképzelem. Egy a baj, hogy 23 évvel idősebb mint én. Pedig én egyáltalán nem bukok az idősebb pasikra, mindig is korombeli párom volt, de ő nem tűnt ennyivel idősebbnek. Ahogy hazaértem kicsit puhatolództam nagybátyámnál, hogy s mint ezzel a pasival. Megtudtam, hogy van egy párja, aki nagybátyám szerint nagyon meghízott meg nem is tűnnek boldognak, de nem venne rá mérget, mert annyira nem ismeri a nőt. Aztán még párszor mentem be a szalonba papírmunka, fizetés miatt, mindig úgy tűnt nagyon örül nekem, sokáig elhúzódott a megbeszélés, volt hogy már Norbit, a koronavirust, a hétvégémet, az ő síelését szóval tényleg mindent megtárgyaltunk. És nagyon jó hangulatban, végig kedveskedett. Aztán múlthét szerdán eljött az autó átadás napja. Egy viszonylag nagy viragcsokorral várt, gondoltam ilyet minden nő kap, ha vesz náluk autót (másnap kiderítettem, hogy nem szoktak kapni) puszit adott, mondta, hogy sajnálja, hogy egy ideig nem megyek oda, meg ilyesmi. Én persze végig viszonoztam mindent. Aztán eljöttem, és tok sz.rul éreztem magam, mert belegondoltam, hogy csak van egy nője, ne én tegyem már tönkre a dolgokat, minek kellett visszabájolognom, jó nagy k.rvának könyvelhetett el. Még aznap este bejelolt Facebookon, én visszaigazoltam. Pár nap csend, aztán most rámírt, hogy kedden nem dolgozik, és nincs-e kedvem vele elmenni az enyémnél egy sokkal gyorsabb autót tesztelni, meg aztán beülni valahova dumálni. És most komolyan nem tudom mit csináljak. Ti mit gondoltok, el merjek vele menni? Vagy valószínű csak egy menetet szeretne? Az ennyi idős pasik (50 körüli) még vágynak alkalmira?Egy a korkülönbség, kettő hogy neki van valakije, és azért már nem huszonéves, hogy így kicsapongjon. Viszont nagyon tetszik, és eddig ahány nőnek mondtam, hogy kinél vettem az autót, aki ismerte, mindenki reakciója az volt, hogy az egy baromi jó pasi.
2020. febr. 2. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En elmennek, viszont mivel nem o mondta, hogy van valakije igy rakerdeznek finoman, hogy na es neked van e valakid/parod? Ha igen a valasza, azt is szepen lereagalnam, hogy te nem szeretnel ebbe beleronditani es tavol all toled ez a dolog es elkoszonsz. Ha ezutan keres es talalkozni akar, csakis akkor ha lezarta a multjat. Ha parja van egyaltalan nem fair vele szemben. Ha letagadja, vagy tenyleg nincs akkor elkezdenek puhatolozni. Elobb utobb kiderul. Mert benne van a pakliban hogy a rokonod rosszul tudja.
2020. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy csak egy menetre kellesz neki, de lehet több alkalmat is el tudna képzelni.

Őszintén szerinted egy férfi komolyat akarhat egy lánya korabeli nőtől?

2020. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyelj! Foglalt, sokkal idősebb nálad, egyebek. Ha józan ésszel belegondolsz, te is tudod, hogy nem feleségnek szán.

Volt ilyen pasim..hát szerintem te inkább ne akarj egy ilyenbe gabalyodni!

2020. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!