Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg kellene változnom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kellene változnom ha pasit szeretnék? Túl fiús vagyok?

Figyelt kérdés

Rövid a hajam,nem hordok magassarkút,kedvenc italom a sör,minden hülyeségben benne vagyok,de állítólag jó a humorom és segítőkész vagyok. Szeretek sportolni (evezés + úszás a kedvencem) és bírom a túrázásokat is. Próbálok egészségesen élni,de ettől függetlenül nem vagyok ilyen "fitnessz őrült". Szoktam sminkelni is de nem viszem túlzásba.


Az ismerőseim azt mondják jól áll ez a rövid haj,mégis a pasiktól azt kapom meg hogy növesszem meg a hajam. De miért?! Nekem csúnya a hajam ha megnő,töredezik,olyan mint egy szénaboglya,ráadásul sokkal kerekebbnek látszik az arcom (arról nem is beszélek hogy mennyire zavar).


Megint mások meg azzal piszkálnak hogy öltözzek nőiesebben,meg hogy miniszoknyát KELL hordanom mert megvan hozzá az alakom. Ennek is mi értelme? Szoktam szoknyát hordani,általában mikor úszni megyek mert gyorsabban tudok öltözni,de mit ér ha miniszoknyában vagyok ha ideges és feszült leszek tőle?

15/L


2010. júl. 23. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Igen!
2010. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

eleinte ideges és feszült leszel a miniszoknyától, de később majd hozzászoksz.

15 évesen meg nekem kedvenc italom a narancslé volt, függetlenül attól hogy bulikban szívesen ittam sört.

2010. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A változás kérdése attól függ milyen pasit akarsz. A leírtak alapján rocker-punkoknál van esélyed.
2010. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Ez rám is igaz,(a rövid haj kivételével) engem a barátom melegítőbe, szemüvegbe és smink nélkül ismert meg:) 2,5 éve együtt vagyunk, és nem mondhatnám rossz pasinak! Az alakom megvan nekem is a miniszoknyához, de én sem szoktam hordani. Ahogy jól érzed magad úgy öltözz! Nekem volt egy osztálytársam, tisztára elpicssodott mikor ilyeneket mondtak neki, mint neked! 15 évesen még előtted a világ, épp most kezdtél élni, nehogy azt hidd, hogy emiatt nem lesz pasid! 19/L
2010. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, hogy a rocker-punkoknál van esélye, a rockerek is inkább a nőiesebb lányokat szeretik!!(lásd goth) Annál van esélye, akinek megtetszik, szubkultúrától függetlenül!
2010. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én sosem nyugodtam bele abba hogy mások miatt kelljen megváltoznom =/ Pedig nem vagyok egy átlagos külsejű/belsejű (xd) lány és sokáig nem volt pasim de szartam bele eszembe se jutott hogy nekem kelljen megváltoznom... És lám most olyan barátom van aki tökéletesen illik hozzám... :) Ha elkezdtem volna miniszoknyába meg tűsarkúba járkálni ilyen plázacica stílusban most biztos nem lenne ilyen pasim : D


17/L

Ja és amúgy ráérsz még a pasizással :D csak nyugodtan.

2010. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tulajdonképpen én is valami goth-punk keverék vagyok,kedvelem az extrém és/vagy különleges dolgokat. Azért gondolkodtam el hogy bennem van-e a hiba,mert annyian kötözködnek hogy ez nem jó,az nem jó. Vannak akik kifejezetten "le akarnak szoktatni" a fekete cuccaimról meg a szegecsekről,persze ilyenkor vágok ki a francba minden ajándék ruhát,és hordom továbbra is a kedvenc cuccaimat.

Nem szoktam bandáspólókat meg hasonlókat hordani,általában testhezálló topokat/pólókat viselek,és sok ékszert (bár most inkább egy fekete órát hordok a millió karkötő helyett).

2010. júl. 23. 11:16
 8/13 anonim ***** válasza:
ha linkelsz képet könnyebb lesz :D
2010. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
a te stílusod a te dolgod, majd alakul ez magától, lehet hogy egyszer magadtól akarsz majd miniszoknyát venni, lehet hogy sose akarsz majd =) nem hiszem hogy bárkinek bármi köze lenne ehhez. ha tetszel egy srácnak akkor így is fogsz.
2010. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nézd, én fiú létemre hasonló dolgokat szeretek csinálni, stb. De ettől függetlenül nem zavarna, ha egy lány is ilyesmi lenne. Az biztos, hogy ha valamivel "lányabb" lennél, jobban közelednének hozzád a srácok, de az is lehet, hogy a haverjaid valamilyen szinten cask irigykednek rád, és az baßa a csőrüket, hogy nem tudnak befolyásolni, ill nem tudnak hová beskatulyázni.

Na sok szerencsét :-)

2010. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!