Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyek egyáltalán valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés
szóval van egy osztály társam. 7 éve ismerem és első pillanattól megtetszett, ő is (belém szeretet) miotta ismerjük egymást szinte együtt nőtünk fel, ugyanazt csináltuk mindig nagyon egyformák vagyunk még is néha piszkáljuk egymást :) de még soha semmi nem történt , tudom hogy nagyon szeret és bármire képes lenne értem. és ezt mindenki észre vette én is szeretem , nem tudom hogy lépni kéne vagy hagyni a dolgot ( remélem nem értelmezitek gyerekes dolognak)
2010. júl. 23. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes, de ha 7 évig nem történt semmi, ezután sem fog. Sajnálom.
2010. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

hát de ha ő is szeret meg én is őt. akkor mért nem történik semmi. én eddig vártam mivel én vagyok a lány volt néha hogy beprobálkozott de akkor ellent mondtam, de most már szerintem sok éve ismerjük egymást..

egyszer azt mondta hogy csak azért nem járunk eert ő most nem akar de ha mondaná akkor biztos járnánk o.O

2010. júl. 23. 11:20
 3/4 anonim válasza:
Tudom hogy ciki de egyedül csak úgy tudhatod meg hogy valójában mit érez ha konkrétan rákérdezel, az segíthet ha te is elmondod az érzéseidet iránta. Szigorúan négyszemközt!
2010. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi :)

egyszer kétszer beszéltem vele eröl de csak mikor msneneztünk mer nagyon érzékeny de egyébként azt mutatja mindnekienk miylen erös..stb..szoval mondta hogy engem szere a legjobban és senkit sem szeretet még ugy mint engem, meg mikor nem is tudom beszéltünk valamirölés kérdeztem hogy mit szeret és akkor azt válaszolta hogy engem. akkor ott fagytam emg azt se tudtam mit mondjak annyi jött ki a számon hogy hüüüüü.... de msot nem nagyon értem néha olyan más velem enm is foglalkozik velem valamikor emg tök kedves stb...

2010. júl. 25. 17:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!