Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak egyedül vagyok ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egyedül vagyok ezzel a problámával?

Figyelt kérdés

Talán egyedül vagyok ezzel a problémával, de azért megkérdeznem, hogy csak én tartok ennyire az első csóktól?

Konkrétan ha eszembe jut, akkor összerándul a gyomrom az idegességtől.

Tartok attól, hogy béna leszek, esetleg elnevetem magam, nyitva marad a szemem, túl nyálas lesz, nem tudom hogyan fogadjam be az illető nyelvét, vagy fordítva... 😅csak sorolhatnám. Sőt még attól is tartok, hogy mi van ha olyat fogok ki akinek nem eléggé jó illatú a lehelete és esetleg a gyomrom is ferfordul közbe.


Mit tanácsoltok, hogy megszűnjön ez a félelem😬


Lány vagyok amúgy 🙂


Ha lehet ne írjatok privit. Vagy 100+ olvasatlanom van. Jobb szeretek nyilvánosan levelezni, mivel hátha másoknak is tudok/tudtok segíteni + elegem van a sok beteg privitől..



2020. febr. 9. 02:41
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Emlékszem hogy én is féltem tőle. Azt hittem hogy külön tanulni kell a csókot. Amúgy is szokásom minden apróság miatt jó előre halálra idegesíteni magam.

Semmi okom nem volt rá. Kb 2-3 másodperc alatt rá fogsz érezni, csak utánozd amit a partnered csinál.

2020. febr. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Apád lehetnék,de amikor új szerelmem van a láthatáron, mindig izgulok az első csók előtt 😊
2020. febr. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a csókkor nem ezen fog járni az eszed, hidd el...
2020. febr. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Teljesen normális, ha rá vagy parázva a dologra :) Ahogyan fentebb írta valaki, nem csak az elsőnél izgul az ember, hanem egy új kapcsolatnál is, de ez így van jól. Kb 1-2 perc alatt rá fogsz érezni, ez reflexből jön az embernél.
2020. febr. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 October15 ***** válasza:
75%

Teljesen fölösleges ezen izgulnod. Mármint nyilván érthető de amúgy tényleg fölösleges. :D

-Béna leszel: Azért arra nem sok esély van, nem kvantummechanikáról beszélünk, csak 1 csók. :D

-Elneveted magad: Hát max a másik is, aztán kapod a másodikat. :D

-Nyitva marad a szemed: Hát akkor elég fura reflexeid lehetnek. De tök m1 mert úgyse fogja látni. :D Ha meg igen akkor mindkettőtöknek eszméletlenül retardált reflexeitek vannak. :D [Máris egy közös pont. XD]

-Túl nyálas lesz: Azért gondolom nem tervezel a szájába köpni szóval ezt elég nehéz lenne összehozni. Egyáltalán az mégis milyen? :D + Elhiheted pont nem azzal lesz elfoglalva a majdani fiúd hogy na mennyire volt nyálas.

-Nyelvek kérdése: Hát ha kinyitod a szád az sokat segít. :D Fuh ennyire izgulós típus vagy? Mármint okay még nem csináltad de bakker olyan részleteken agyalsz hogy az nemigaz. :D

-Szájszag: Okay ez jogos. Ismertem olyan csajt akinek vmi betegség okán azért rendesen 2 hetes érlelt gazella szájszaga volt. [A gégefedője nem zárt rendesen vagy vmi hasonló.] De ha csak a külsejét nézzük finoman sem kellett volna bottal ütni hogy lekapjam. :D [Csak hát mire oda került a sor hogy már el is kezdett érdekelni az ilyesmi addigra leesett hogy a lány személyiségével hát... akadtak gondok. :D ]


Mit tanácsolok: Smárolj le valakit. Mármint akkor már nem kell izgulnod az első csók miatt nem? Jó... nyilván nem megoldás. De valszeg nincs is, mármint ezen úgyis izgulni fogsz bármit írunk. Isten igazából valahol ez is a dolog része. Bár mint mondtam teljesen indokolatlan, meglepődnél miket figyelmen kívül tudsz venni smárolás közben. XD

2020. febr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ment a zöld :)
2020. febr. 10. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!