Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem 42 évesen párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem 42 évesen párt találni?

Figyelt kérdés
22 évet voltam a férjemmel,most válunk. Úgy érzem nincs esélyem rendes kapcsolatra. Nincs kedvem újból ismerkedni randizni.
2020. febr. 10. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs kedved ismerkedni, akkor csak szexkapcsolat fog összejönni.
2020. febr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Itt vagyok!! :PP
2020. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bár én 4 évvel fiatalabb vagyok, de ugyanebben a helyzetben. Egyelőre nem erőltetem a dolgokat, el sem tudom képzelni, hogy újra ismerkedjek, randizzak, de előbb-utóbb össze kell szedni magunkat, és bízni abban, hogy a mi korosztályunkban is lesz még egyedülálló/elvált férfi, már csak meg kell találni :) Biztos, hogy nem lesz könnyű, tenni kell érte, társaságba járni, esetleg társkeresőzni. Randik és ismerkedés nélkül nem fog menni.
2020. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Miert ne lenne?

Az persze teljesen mas kerdes, hogy nincs kedved ismerkedni. Akkor igy valoban csokkennek az eselyek. Minden fejben dol el...

2020. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1nő könnyen talsl maganak mert annyi maganyos 40-es pasi van,minden újjára talal 5pasit!

Nem kell sírni fogsz találni

2020. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42 évesen simán talalhatsz párt. Ebben a korosztalyban sok a válás. Lásd korábbi hozzaszolast vagy az én esetem is
2020. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha nincs kedved, attól még ismerkedhetsz, barátkozhatsz. A hobbidnak megfelelő területen kezd el mozogni. Olvass (könyvtár), sport, képzés-tanfolyam, túrázás, utazás során is lehet kapcsolatot kiépíteni.

Vagy itt? (37F)

2020. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bármikor bárki találhat magának társat ha ő is akarja.
2020. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha kinézel valahogy,akkor simán van esélyed.
2020. febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38F vagyok, lassan 39, szerintem ilyen ismerkedés terén a nőknek több esélyük van (persze nehéz válogatni is mert gondolom sok a stílustalan bepróbálkozó)
2020. febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!