Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Ti lefeküdnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ti lefeküdnétek valakivel 10 millió forintért, ugy hogy közben van párotok?

Figyelt kérdés
(barátok köztről jutott eszembe)
2010. júl. 23. 13:53
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

"A párom megdicsérne ha hazavinném a lóvét."


szar ha az embernek a pénz a legfontosabb.

miért nem mész el hivatásosnak akkor? akkor is megdicsérhetne a párod. de amúgy elárulom ,hogy krva bárkiből lehet. nem lennék annyira büszke rá. rendesen tanulni és dolgozni elérni valamit, az igen.

2010. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Én vagyok a havi 150-es.

Azért ahol havi 60-at keresnek, és 5 gyerek van...na mindegy, hagyjuk.

Szerintem ez egy tök átlagos magyar kereset. Nem csinálok semmi extrát, még a diplomám sincs meg. És titkárnőként dolgozok.

2010. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

5 tagú családot ugy értettem, hogy 3 gyerek 3 felnőtt.Ok, manapság már ez is soknak számit.


Szerintem ez nem ugyanaz, mintha az ember elmenne hivatásosnak..Ott egy alkalomért kapsz 5000-ret, itt meg 10 millióról van szó.

2010. júl. 23. 14:22
 24/39 A kérdező kommentje:
3 gyerek 2 felnőtt .D
2010. júl. 23. 14:22
 25/39 anonim ***** válasza:

mondok egy viccet kérdező, hogy felfogjad.


Pasi odamegy egy nohoz es megkerdezi tole: elnezest holgyem de lefekudne velem egy millio dollarert? A no eloszor remulten a pasira nez majd hirtelen elgondolkozik az ajanlaton es azt valaszolja. Haat egy millo dollar az nagy penz es ha csak egy egy alkalomrol van szo es senkinek nem fogja elhiresztelni akkor belemegyek a dologba. A pasi elmosolyodik es ezt mondja: es mit szolna egy ezreshez? A no undorodva ranez a pasira es mondja: mit gondol mi vagyok en, egy k.rva? A pasi: azt mar eldontottuk hogy ki maga holgyem, most mar csak az aron alkudozunk.

2010. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Szerintem ez azért hülyeség, mert könnyű ugy erkölcsösnek maradni, hogyha az embernek nincsenek anyagi problémát.Ha a gyerekeidet nem tudnád mivel etetni, akkor se mennél bele?
2010. júl. 23. 14:36
 27/39 anonim ***** válasza:

ha az országban minden szegény ezt csinálná, akkor azt mondom oké, de ha körbenézel, talán észreveszed, hogy a többség nem alacsonyodik le idáig.


inkább munkát keres. elmegy rakodni, újságot hordani, takarítani, stb...


persze azok akik a tanulás helyett a könnyebb utakat választották, akik a spórolás helyett vagy az átgondolt hitel helyett a sok összevissza hitelt és uzsorát választották, azok akiknek 2-3 férfitól van 3 gyereke mert türelmetlen kivárni míg megismeri a másikat így képtelen egy normális kapcsolatra, aki képtelen türelmesen várni a szexel és még a védekezéshez is hülye, azoknál megértem ,hogy a könnyebb utat választják.

2010. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
10ezerért ist ha nem tudja meg
2010. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
addig nem vallalnak gyereket amig nem lenne mibol eltartsam...
2010. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
igen.
2010. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!