Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi igazán szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi igazán szerelmes, érdekli más nő?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nő is viszonozza akkor nem de ha csak az egyik fél tesz bele,másik pedig semmit akkor elhalványul...F
2020. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Ha egy férfi igazán szerelmes, a csillagokat lehozza a nő kedvéért. Vacsorák, virágcsokrok a munkahelyre, rengeteg program, bókok, kedvesség, figyelem....
2020. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vérmérséklettől függ, de általában nem. Nekem legalábbis csak összeszorul a gyomrom, ha a páromon kívül másra próbálok úgy tekinteni.
2020. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Igen
2020. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 😊
2020. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Megláttam őket, de érzelmileg nem érdekeltek, nem kerestem az érzelmi utat feléjük. (Hűséget esküdtem, de vakságot nem.). Megvolt az aranylakodalmunk...
2020. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Amikor leszáll a lila köd, akkor nemhogy más nőre nem tudok koncentrálni, hanem magamra se. A munkámban szétszórt leszek, folyamatosan a páromon jár az eszem. Volt rá precedens, hogy olyan szinten bepörögtem, hogy 3 napig nem aludtam mikor összejöttünk és nem voltam fáradt, jó dolog az endorfin és adrenalin együtt.

Volt olyan csajom, aki annyira szélsőségesen reagált arra mikor összejöttünk hogy szó szerint remegett, folyton nyugtatnom kellett. :)

2020. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem.ugyanugy nezegeti a nőket,meg felall a cerkaja rajuk.
2020. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha az, akkor nem kefélget mást nyilván, megáll egy bizonyos határnál. Viszont ha csak mondja, azért nem fogja kirugdalni az ágyból a dekoratív hölgyeket... Ha van lehetősége.
2020. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mai viszonylatban igen.
2020. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!