Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gyönyörűek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gyönyörűek a magyar lányok világviszonylatban is?

Figyelt kérdés
Szerintem átlagban messze az egyik legszebbek a lányaink/nőink a világon.

2020. febr. 14. 16:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem átlag alattiak világviszonylatban.

Ugye tudod, hogy ilyen az átlag magyar nő? :

[link]

2020. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
51%
Európa 3. Legelhízottabb nemzete vagyunk... Lehet, hogy valamikor 1980 környékén még igaz volt ez a mondás, de 2020-ban végig nézve az átlag nőkön Magyarországon csak a diabétesz és a rák jut eszembe...
2020. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
20%

Norbinak igaza van, igénytelenek lesznek ahogy ott van a gyűrű az ujlyukon.

De ez a férfiakra is igaz.

Lengyel nők jobban tetszenek.

2020. febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem atlag alatti. Èltem 3 kontinensen, es 40+ orszagban jartam, eleg sok helyen csajoztam is. Kezdjuk ott hogy elmész mondjuk Szentpétervárra és arányaiban tízszer annyi igazán gyönyörű lány van. De ha csak Tinderezel mar ott latod.
2020. febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
34%

#4

Én meg Németországban éltem, ahol a közhiedelem szerint Európa legrondább női élnek.

Ennek az ellenkezőjét tapasztaltam. Össze se tudtam volna számolni, napi szinten hány szép nőt láttam. Ezzel szemben Magyarországon az a csoda, ha egyáltalán egyet látok, aki valóban vonzó.

2020. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

Nincs probléma, keressetek akkor külföldi nőket.


Ettől fuggetlenul pedig szerintem is hatalmas általánosítás, ahogyan az is, hogy a belinkelt hölgy az átlag. Ennyi erővel ezt bármelyik országra rá lehetne húzni.

2020. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%
Ne abból a 10%-ból induljatok ki akik kirakatot alkotnak magukból instagramon.
2020. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ne már, itt állok Kelenföldön, most direkt körbenéztem. Csomó szép lány van.
2020. febr. 14. 16:54
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem itt megkeseredett incel fiúkák írnak, úgyhogy ennyire vedd komolyan a válaszokat:DDD
2020. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
29%

Bárcsak így lenne. Sajnos sehol nincsenek a magyar nők. Világviszonylatban is átlag alattiak, már ha a fehér világot nézzük. Más rasszokkal meg nem lehet összehasonlítani őket, mert az más tészta.

Én jártam már 30+ országban és 4 kontinensen, tudom miről beszélek.

2020. febr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!