Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a pasikat nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a pasikat nem zavarja a pattanás?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve, mert 2-3 hónapja hirtelen nagyon sok pattanás jött ki rajtam. Bár már kezelés alatt állok, de azt mondta az orvos, hogy minimum fél-1 év, mire rendbejön az arcom. A körülöttem lévő fiúkat viszont mintha nem zavarná annyira, mint engem. Akikkel bizalmasabb a kapcsolatom, azoktól meg is kérdeztem, és azt mondta, hogy ugyan, múló dolog. Tényleg így van, vagy csak nagyon szeretnek?
2010. júl. 23. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
nagyon szeretnek
2010. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tényleg így van. Én nem vagyok pattanásos fajta, de ilyenkor, melegben ki szoktak jönni a hátamon, a kutyát se érdekli, a barátomat főleg nem. Az arcomon is szoktak kijönni picikék, főleg menszi előtt, de az se érdekli. Engem sem zavar, természetes dolog, majd elmúlik. Engem az szokott zavarni, hogy nagyon sokszor borotválkozás után, a nunim is, sokszor a lábam is kipirosodik (bár azt általában epilálom). De a barátomat ez sem zavarja, elvégre ez is természetes dolog, nem tehetünk róla. Nyugodj meg! 20L
2010. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egész életemben tele voltam pattanásokkal + zsíros ronda tág pórusú a bőröm, mégis imádnak a pasik, és én sem értem miért, tényleg ronda a bőröm, ahogy végignézek az embereken szinte senkinek nincs ilyen ocsmány feje mint nekem, mégis a pasiknak tetszek. Nagyon is. Hogy miért fogalmam sincs, de szóval én azt vettem észre nem érdekli őket az ilyesmi. Persze akad olyan akit zavar... de az ritkább.
2010. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Ha nagyon olyan akkor az gáz akármennyire is természetes dolog. De ettől senki nem fog utálni
2010. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Van különbség az akne és a pattanás között. Az utóbbi elviselhetőbb számomra(bár a korosztályomban lévő lányok kevésbé pattanásosak), de az akne az már durvább, lehet, hogy kihagynám az olyan lányt.
2010. júl. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja én is olyan voltam, majd elmúlik.

Ismerek 1 ilyen lányt, tök szép az arca, és tök aranyos, de neki is tele van pattanással. Egyáltalán nem zavar! És ez komoly. Ha nem akarnék összejönni vele, az nem a pattanások miatt lenne!

2010. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira zavarj, használj korrektort, az annyira nem sül be melegbe se
2010. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!