Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az Adams Family egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az Adams Family egyik szereplőjéhez hasonlított akkor valószínűleg nem tetszek neki, ugye?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy kollégám, akivel nagyon jó a kapcsolatom, néha úgy érzem én is tetszek neki. Az egyik nap viccesen mondta, hogy régóta gondolkozik rajta, hogy kire hasonlítok külsőleg és rájött, hogy az Adams Familyből az anyára. Nem láttam a filmet, de rákerestem és hát, ez semmiképp sem volt bók. Azért ha egy ilyen halott, 40es korú anya karekterhez hasonlít akkor biztosan nem tetszek neki. Szerintetek?
2020. febr. 15. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nekem is tetszik az a nő, pedig heteró nő vagyok. Ízlések és pofonok.
2020. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég karakteres arcú de alapvetően vonzó nő, Anjelica Houston, a nőfaló Jack Nicolson barátnője volt sokáig. Lehet neki is tetszik.
2020. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt külön mondta, hogy csak filmes karakterre hasonlitok, amit nem is nagyon értek, hisz így képek alapján gótnak tűnik, nekem pedig azon kívül, hogy a hajam nagyon sötét barna (szinte fekete) semmi közöm sincs a gót kinézethez.
2020. febr. 15. 19:33
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha te az Addams Familyben hasonlítasz az anyára, akkor te iszonyú vonzó nő lehetsz. Ezt vicc nélkül mondom, az a nő egy dáma kb. 29F
2020. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

A barátommal odáig vagyunk az Addams Family-ért, és a barátaink nem egyszer mondták már, hogy olyanok vagyunk, mint Gomez és Morticia, mondjuk ők inkább viselkedés miatt, mert amúgy külsőre elég távol állunk a karakterektől.

Én bóknak venném, mert lehet, hogy nem tetszik a gót stílusa, de ettől függetlenül nagyon szép nő.

23/L

2020. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen hülye!
2020. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Oda vagyunk az Addams Familiert!! Az anya egy nagyon vonzo dama! Jo a humora,jo az alakja es nagon noies szexi szenvedelyes no! Lehengerlo dogos no!


Bok volt mindenkepp!! Tetszel neki .

N/38

2020. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most nagyon megkönnyebültem. Azt hiszem félreértettem teljesen a dolgot, lehet nem ártana megnéznem a filmet :D köszönöm mindenkinek a választ!
2020. febr. 15. 19:54
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem jön össze a pali, én szívesen megismernélek amúgy, majd írj rám ha gondolod. Te dáma !
2020. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 hollófernyiges ***** válasza:
Az egy dögös latin domina. Akkor aggódj ha a kézhez hasonlít.
2020. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!