Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak. Milyen érzés, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Milyen érzés, ha az utcán megnézik a barátnőtöket, esetleg odaszólnak neki?

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Próbálják ugy nézni h ne legyen feltűnő, vagy miután végigmérte rám néz és elégedetten mosolygunk :D
2020. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha megnézik az nem probléma, ha odaszólnak az meg attól függ milyen stílusban teszik. Mondjuk mellettem nem szoktak odaszólni a páromnak, mert rákoppintok a buksijukra, 192cm vagyok 105kg mellett szóval nem szoktak velem szórakozni.

Ha valaki odajönne hozzám és azt mondaná hogy mennyire csinos a barátnőm, akkor azt mondanám neki hogy tudom és inkább neki mondja el, de tisztelettudóan. Ha ezt megfelelően közlik egy nővel akkor biztosan jól esik neki, egy kis udvarlás, bók még simán belefér nálam.

41F

2020. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Büszke vagyok és jól esik.
2020. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mikeXxX ***** válasza:
Régen egy kollégám mondta nézzek ki az utcára mert van kint egy lány tűsarkúban miniruhában és ő így meg úgy megcsinálná a lányt mosolyogtam egyet már pont zárás volt mondtam neki nem beszélni kell csak cselekedni és le is léptem aztán lekaptam a csajt kint mivel egy exem volt a lány a kollégám meg csak pillázott mint hal a szatyorban 😆 nem tudta ki ő. 40f
2020. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!