Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan párok ahol azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan párok ahol azért vannak együtt mert tényleg szeretik egymást? Ti ismertek ilyeneket?

Figyelt kérdés
Van olyan még egyáltalán a mai világban hogy két ember szereti egymást és azért vannak együtt?Vagy csak érdekből vannak együtt a másikkal?Vagy azért,Hogy nehogy kiközösítésék őket a barátaik,munkatársaik?Nehogy homoszexuálisnak vagy leszbikusnak higyjék őket?Társadalmi nyomás miatt is jönnek össze az emberek?
2020. febr. 27. 08:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne lenne? Kevés kivétellel majdnem csak ilyen párokat ismerek, köztük magamat a párommal. Ez a normális.
2020. febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Mi ilyenek vagyunk párommal.

Szüleid nem szeretik egymást?

2020. febr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Mi is ilyen párok vagyunk. Nincs sok barátunk, munkahelyet már váltottunk párszor, mióta együtt vagyunk, mikor megismertem a párom, ő állt jobban anyagilag, most örököltem, neki meg szemétkedett a családja, most én állok jobban és ugyanolyan a kapcsolatunk. Én 4, ő 2 évet volt egyedül a kapcsolat előtt és egyikünk sem rohant a másik karjába, gyereket pedig egyikünk sem akar. Szerintem ezzel minden kérdésedre kimondtam a nemet.
2020. febr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2-es az én szüleim elváltak.
2020. febr. 27. 08:43
 5/12 A kérdező kommentje:
#3-as miért nem akartok gyereket ha meg szabad kérdezni?
2020. febr. 27. 08:45
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Csak ilyen párokat ismerek, köztünk a barátomat és engem.
2020. febr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Mindenféle van.


De az instagrammon posztolgatóknak nem kell hinni.

Akik naponta hetente kirak közös képeket... Ő életem szerelme a mindenem boldogság életem értelme...stb

2020. febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#6-os de az egyetlen oka hogy összejöttél a pároddal az az hogy szereted,vagy azért is hogy nehogy bénának tartsanak hogy nem tudsz becsajozni/bepasizni?
2020. febr. 27. 08:51
 9/12 A kérdező kommentje:
#6-os vagyis bepasizni mert látom Te lány vagy:)
2020. febr. 27. 08:53
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Ismerőseim nagy része ilyen kapcsolatban él, én is. A szingli barátaimat meg nem tartom bénának, se semmi ilyesmi... Milyen társaságba jársz te? Van olyan barátnőm, aki mióta ismerem nem volt kapcsolatban, max csak szex, mert ennyire van igénye. Nem akar társat. Miért kéne emiatt megszólnom? Neki így jó, nekem meg semmi közöm ehhez.
2020. febr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!