Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet felejteni a csókolózást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet felejteni a csókolózást?

Figyelt kérdés
1 éve nem volt pasim (privátokra nem válaszolok!), félek, hogy elfelejtek csókolózni. A férfiak, akikkel tudnék gyakorolni és vonzanak is valamennyire, foglaltak. Nagy gáz lenne, ha csókolóznék valamelyikkel csak hogy ne felejtsem el?
2020. febr. 29. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Hűha! Szerintem a neved is rendszeresen mondogasd, nehogy baj legyen!
2020. febr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg! Nem, nem lehet elfelejteni!

Egyébként is mindenkivel másmilyen.

2020. febr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ösztönös. Nem lehet elfelejteni.
2020. febr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2-3: Köszi!
2020. febr. 29. 17:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Elvileg ezt nem lehet elfelejteni - rossz hír, hogy tanulni sem, szóval akinek rosszul megy alapból annak mindig is rosszul fog menni.


A francba, ezt megszívtam. Jellemző!

2020. febr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
7: Írtam ilyet, hogy rosszul megy?-.-“
2020. febr. 29. 17:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Sosem értettem az ilyen frusztrált válaszolókat... Ha nem tudtok normálisan hozzászólni, minek írtok?
2020. febr. 29. 17:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Ki lehet jönni a gyakorlatból, én úgy tapasztaltam. Esetemben több mint 2 év teljes kihagyás volt, és hát tény, hogy sosem volt 5* a technikám, biztos ez is számít.

Te érzed, hogy a lelkiismeretedbe mennyire fér bele egy ilyen "gyakorlás", és hogy mennyire tudod függetleníteni magad érzelmileg. Nekem az utóbbi lehet, hogy gondot jelentene... De a foglaltságra már nem vagyok hajlandó tekintettel lenni. Egyrészt nem nekem kell hűségesnek lennem egy másik, vadidegen nőhöz. Másrészt amikor volt valakim, rám sem volt tekintettel a többi nő. Harmadrészt meg soha többé nem fosztom meg magam egy lehetséges jó élménytől valakivel, aki vonz, és szerencsétlenkedek helyette valakivel, aki jó, ha épp nem taszít vagy épp "nélkülözök" évekig. Mindenkinek csak egy élete és fiatalsága van.

2020. febr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8: Köszönöm!
2020. febr. 29. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!