Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ez miatt furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ez miatt furcsán magam?

Figyelt kérdés

Barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. Ő dolgozik egész nap...7-4ig a munkahelyén utána pedig estig otthon. Emiatt keveset is beszélünk,napközben szinte semmit,este pedig pár mondatot. Szinte minden nap együtt alszunk, 1-2nap marad ki általában egy héten. Néha amúgy elbizonytalanodok,hogy nem szerelmes belém. Múltkor pl mondtam neki jól esne,ha kicsit többet foglalkozna velem és többet beszélnénk. Hát a beszélgetésen nem változtatott nagyon,de mikor együtt vagyunk több puszit kapok és többet ölelget. Délután vagy este beszéljük meg általában hogy este együtt alszunk-e és hogy ki megy kihez és ezt általában én hozom fel és olyan furcsán érzem magam ez miatt...mintha őt nem is érdekelne,hogy együtt legyünk este. Amikor mondtam neki azt mondta csak én gondolom túl és nem is kell írnom nyugodtan menjek hozzá. Szerintetek igazam van vagy csak túlgondolom?

Köszi


2020. márc. 3. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok határozott választ adni, valamit is tanácsolni, de azt azért megteszem, hogy azt javaslom, hogy amikor kedved tartja, menj hozzá aludni. Tudatosítanod kell magadban, hogy sokat dolgozik, lefekvés előtt fáradt. Bizonyára gyűjt valamire és aligha fölösleges dologra.
2020. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy ő nem annyira aktív ilyen téren, mint te, illetve nehezen mutatja ki az érzelmeit.
2020. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát eléggé...szülei elváltak,sokat veszekedtek és igazából normális apa "minta" sem volt előtte. Nem látta milyen az igazi szeretet/szerelem. Gondoltam arra is,hogy ez lehet az oka amiért ilyen.

Csak pl,ha többször mondom aludjunk együtt,akkor nem akarom hogy ő úgy érezze,hogy muszáj és ráerőltetem magam. De mindig azt mondja általában,hogy menjek. Ha pedig nem akkor mondja,hogy fáradt és hamar elalszik.

2020. márc. 3. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!