Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar mindenki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki egy bizonyos képpen kinézni? Így mindenki egyformává válik

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy minden csaj arra törekszik, hogy egy ideálként, sablonként nézzen ki, tehát nagy mell, kihívó öltözködés, kirakja mindenét, magassarkú, vasalt haj, smink, kihúzza a szemét,Fiúknál pedig izmos test, felnyírt haj, csillogó fülbevaló, testhez tapadó ruha.

Ennek most komolyan mi értelme?Ha így haladunk mindenki tök ugyanúgy fog kinézni, lesz 1 fajta nő meg egy fajta férfi és mindenki egyforma lesz, mint a droidok.Miért nem lesz mindenki saját maga?Nem valami elb*szott klón.


2010. júl. 24. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt hívják divatnak, minden időszaknak megvannak a szokásai, jelenleg ez az amit a fiatalok követni próbálnak. Később majd meglátod, hogy ezek feledésbe merülnek, esetleg cikinek fogják tartani!
2010. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem elég éretlenség egyformának öltözni, sokkal jobb egyedinek lenni.
2010. júl. 24. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
:D én is 15 vagyok de akarok azért izmosodni de többet nem csaks nem akarok 40 kilós kis fos lenni maghasságomhoz képest 80 kgnak kéne lennem... e helyett csak 70 kg vagyok
2010. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nagy problémák...:D
2010. júl. 24. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem is zavar az ilyesmi...en is halaod a divattal,apolom magamat,de megse vagyok senki klonja. Onmagam vagyok. Az oltozkedesem, a hajam ,a szemem...mindenem. Magamtol szarmazik. Nem attol,h ezt igy lattam vagy azt es most enis olyan akarok lenni. Amugy,a fiuknal meg egyaltalan nem birom,h jaajj ilyen,meg olyan izmos akarok lenni. Aztan nem minden csajnak az izompacsirtak az idealjai.

Na,szoval ennyi. Nagyon egyet ertek veled kedves kerdezo.

2010. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem szerintem ez egy nagy baromság. Én sosem követem ezeket az ostoba klónteremtő szokásokat (hívjátok divatnak vagy aminek akarjátok xD) a saját stílusomba öltözködöm, szuperszínes ruhákba mert ilyen a személyiségem :) Egyszer egy csaj (aki csak ey p*csagatyába és egy felsőruhának nem nevezhető melltartószerűségű valamibe) elment mellettem és az mondta a barátnőjének Úristen hogy lehet ilyen ruhát felvenni? Hát majdnem visszaszóltam, hogy én legalább veszek fel valamit nem egy csöcsbe mászkálok xD Büdös ringyó :P
2010. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azért is mászkálnak így egyformán, mert ha vki másmilyen azt kinézik a társaságból..mert ő már nem lesz menő divatos
2010. júl. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!