Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit gondol arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol arról, ha egy pasinak (át) látszanak a nemi szervei (nek körvonalai) gatyában?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, a szűkebb fazonokat szereti, mindig is olyat hordott, a mostani csőgatyái is olyanok, hogy nem a combnál van a s*gge. De csak nagyon hidegben hord alsót, mert utálja, és hát így elég jól látható a f*rka, ahogy oldalra van téve a combjánál, meg kivehetők a golyói is. Ha meg olyan az anyaga, sőt világosabb a színe, egészen látható a farka mérete, formája, a makkja. Gyakran megbámulják az utcán, buszon, kiscsajok is sokszor röhincsélnek vagy megjegyzéseket tesznek rá, meg "jézusúristen, azt nézd meg!"-eznek. Ti járnátok ilyen pasival? Egyáltalán mit gondoltok erről? Nektek tetszik, ha egy pasi nem rejtegeti az adottságait? Vagy undorítónak tartjátok, és szólnátok neki? Akinek van már egy bizonyos mérete, az ne hordjon szűk fazont?
2010. júl. 24. 20:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

én sem szeretek alsógatyát venni...


20f

2010. júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
42%
az ilyen ocsmány embernek felszeletelném egy éles késsel és akkor majd mutogathatja a tetves farkát
2010. júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
31%

az ilyet rugdosni kéne amig nől ahaja.

énse hordok alsót. de nem direkt úgy csinálom hogy lássák!!

kiscsajok is!!!

perverz köcsög!!

2010. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%
Hát én minden féleképp hordanék meg hordok is boxert. Nekem is van b*zi barátom csőgatyát hord. A farka méretét nézve ha jó a mérte akkor ne takargassa, de ne is mutogassa.
2010. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ezt hagyjuk már, hogy "direkt úgy csinálja". Ha azt vesszük, akkor minden lány, aki spagettipántos, mélyen dekoltált topot vesz fel, sőt melltartó nélkül, nyilván "direkt csinálja". Hát, persze, hisz úgy szeret öltözködni. Ő meg így. És nem b*zi. Normális véleményeket kérnék, és legalább kort, nemet vállaljatok.
2010. júl. 24. 20:41
 6/28 anonim válasza:

hát én biztos meg lennék illetődve mellette:D

de ha neki úgy jó akkor semmi kifogásom ellene:)

15 L

2010. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
37%
Nekem eleve nem ez a legesztétikusabb testrész. 23/L
2010. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

ha annyira látványos, hogy ahogy mondtad, kirajzolódik a makkja, az már nem a "ki hogy szereti" kategória. én beszélnék vele a helyedben. és igen, zavarna, annyira, hogy valószínűleg nem is kezdenék vele, de ha mégis, tuti beszélnék vele erről és kérném rá, hogy változtasson rajta. nem ciki szóvá tenni, az a cikibb, hogy nem veszi észre. ha amúgy jó a kapcsolat, szerintem ne hagyd hogy ez az "apróság" közétek álljon. a saját érdekedben. és az övében is...


34/N

2010. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
20.46: nekem benne van a top ötben, mégis úgy gondolom, ahogy utolsóként kifejtettem :)
2010. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Na, azért az a kirajzolódó makk csak néha igaz, úgy is mondhatnám, hogy extra (extrém) esetben.
2010. júl. 24. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!