Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vezessem rá, hogy le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá, hogy le akarok vele feküdni?

Figyelt kérdés
Még szűz lány vagyok, de le akarok feküdni egy sráccal. A fiú nem a barátom, csak haverom, de sajnos ritkán találkozunk. Nem vagyok szerelmes belé, de annyira kívánom, hogy az nem igaz. Ilyet még sosem éreztem senki iránt. Ha a közelében vagyok legszívesebben rávetném magam, de nem szeretnék ribancnak tűnni. Ő még nem próbálkozott nálam, de sokszor van, hogy néz (elég feltűnően). Hogy vezessem rá, hogy próbálkozzon? Tabácsokat szeretnék!
2010. júl. 24. 23:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszadó vagyok: szerintem kezdj el neki bókolgatni, legyetek eggyütt többet gyertek össze és szex is lesz idővel csak bírd kivárni:)


vagy ha nem akarsz várni gyere hozzám velem akkor kursz amikor akarsz:D

2010. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a felajánlást, de nekem most csak Ő kell...de már annyira hogy beleőrülök :S:S
2010. júl. 24. 23:47
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ha valakivel le akarsz feküdni kötöttségek nélkül akkor sok időt kell vele lenned kérdezd a hobbiját vagy hogy akar e sportolni vagy bármi olyat sportolni mit nem gond ha többen is űznek. Ha elkezd biciklizni vagy bármi olyat ahol relatív együtt lehetek oda menj te is hisz ő már néz téged tehát tőle sem áll távol a dolog. Amúgy meg ha egy társaságban vagytok próbáld meg hogy gyakran a szexre és az erotikára tereled a szót persze nem túl feltűnően. Amúgy a korkülönbség ha van lehet egy gond. De ez csak tipp. Ja és még valami ha te akarod lefektetni akkor legyen nálad óvszer mert a természet lágy ölén ha mondjuk biciklizni mentek akkor nem valószínű hogy a srácnál van gumi.
2010. júl. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

második válasz 100%ba hasznos lol:D:D:D


amugy szerintem mond meg neki egyenesen hogy le szeretnél vele feküdni, a fiuknál kicsit máskép menek a dolgok, nem mindig veszik a célozgatást, ink mond meg neki egyenesen

2010. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor kettesbe vagytok tereld át valahogy a szót a szexre mert ha arról beszéltek biztos hogy a csávó is beidul, ha már eléggé benne vagytok a témában akkor már csak elég egy annyi hogy "huh de benedvesedtem" és már megy is móka :D vagy a jó öreg "jaj de meleg van itt" vagy csak szimplán smárold le és kezd el simogatni a péleszt, vagy súgd a fülébe tisztán, hogy mit is szeretnél szerintem én arra is ugranék...
2010. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nyugi, a 2. már nem lesz az :D

Köszönöm a jó válaszokat! Hosszú válaszolónak jó ötletei vannak, de ez az egyenes "megmondom, hogy mi akarok" is jó. Csak nem szeretném, ha ribinek tűnnék...ugye ettől nem tűnök majd annak? Másrészt meg nem az van, hogy a pasik szeretnek küzdeni egy lányért? vagy az már nem érvényes?:P

Korkülönbség nem nagy, 1 év a javára =)

2010. júl. 25. 00:14
 7/16 anonim ***** válasza:
hát lehet szeretnek küzdeni egy lányért de ha nekem bejön pl egy csaj és aztmondja nekem hogy most azonnal tekerjem be neki a brét akkor aztán annyira leszarom hogy kűzdöttem-e érte vagy sem :D
2010. júl. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
egy jó dugás elől a srác sem fog kitérni
2010. júl. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
(:
2010. júl. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De most ne haragudj, szerinted mi a ribancság? Ez például, csak enyhe fokozatú. De ezzel nincs semmi baj, ha lny lennék én is ribi lennék. Szóval sz@rd le, hogy néz ki a dolog, tedd amire vágysz :):)
2010. júl. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!