Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj aki az én exeimme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki az én exeimmel jön folyton össze, mi baja van?

Figyelt kérdés
Szóval a dolog ott kezdődött, hogy volt egy párom akire rá mászott ez a csajszi, a barátom lefekudt vele majd bevallotta. Dobta a csajt és vissza akart hozzám jönni. Utána megismerkedtem egy sráccal akivel randiztam jó darabig de rá jöttem, hogy egyelőre nem tudok megbízni senkiben sem így vele vége lett. Rá 4 hónapra a csaj vele kavart de ez a pali is ki dobta. Aztán utána ismét megismerkedtem egy sráccal akivel megint csak én szakítottam mert nem alakult ki a részemről szerelem. Még mindig a legelső exem szeretem de megbocsájtani már nem tudok hiába azóta is veszettül próbálkozik. Most ezt a legutolsó srácot kebelezte be. Egyébként ennek a csajnak 7 éve van párkapcsolata. Millió egyszer csalta már meg a barátját de a pasi semmit sem hisz el. Szerintetek ez ellenem szól, vagy velem akar versengeni? De én nem versengek vele. Tisztában vagyok az értékeimmel, vagyis amikor megcsalt a volt párom sokáig bele voltam betegedve de már Vissza nyertem az önbizalmam.
2020. márc. 10. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Te neked van személyes kapcsolatod a csajjal? Honnam ismered?
2020. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát amikor a barátom elmondta, hogy mit tett vele utána a nő sokáig irogatott nekem, találkozókat kért. Máshogy szerette volna előadni, illetve az anyja a kolléganőm. De amúgy soha nem ismertem azelőtt
2020. márc. 10. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Durva! Ennek az ellentetje mikor az éppen aktuálisan tetszőre mikor még nem volt semmi, cuppan rá a másik nő, mihelyt megtudja ki tetszik annak a nőnek akivel valamiért undorító módon ezt csinálja.


Amúgy szerintem az ilyenek akkor lennének zavarba, ha egyszerre 5 pasival randiznál, nyilván megbeszélve vagy 10-el, hogy x idő után mit csinálna a csaj. Az ilyen csajok nem tudom miért csinálják, de nyilván ha majd találsz valakit, akit majd szeretsz és szeret beszélj róla, hogy tudjon a csajról, nehogy bekavarjon nektek a csaj.


Bár valószínűleg letörné az egoját, ha a legújabb randipartnered kacagtató mosollyal utasítaná vissza.

2020. márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És amúgy honnan tudta az elérhetőségedet? Mert nem ismerted ahogy írtad, csak a kolleganőd ismerőse, és ugye az exed szeretője volt.
2020. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem nem, rosszul olvastad. A kolléganőm az anyja, és a számom is tőle tudta meg.
2020. márc. 10. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja így már értem. De necc!
2020. márc. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fura a csaj az biztos. Tikkesnek tűnik, meg valami iszonyat önbizalomhiányosnak, ha a "lehulló maradékot" szedi össze magának.
2020. márc. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!