Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mi játszódik le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi játszódik le bennetek olyankor, mikor baráti társaságban vagytok és feltűnik, hogy minden nőnek legalább közepes méretű melle van, csak a ti barátnőtöké kicsi?

Figyelt kérdés
Csak őszintén

2020. márc. 13. 20:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Örülnék én már bármilyen barátnőnek, tökmindegy hogy milyen melle van.
2020. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem játszódna le semmi bennem ilyen esetben. Fel sem tűnne.
2020. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Kit érdekel? A párom azért a párom mert emberileg olyan minőséget képvisel akit párommá választottam. A melle sokadik tényező, nem tudom egy kosárméret miben befolyásoló tényező egy kapcsolatban.
2020. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Büszke lennék rá, hogy számomra külsőre IS tökéletes a barátnőm.
2020. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
Ennek fordítottjával szoktak "poénkodni" a fekák az amcsi fórumokon úgy kihozva, hogy "minden nő rájuk vágyik", mert nekik háromszor akkora farkuk van és így ők a "menők" és a "szexualitás nagymesterei". Elég idétlen szokás.
2020. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem érdekelne.
2020. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Őszintén, nem gondolkodtok el rajta, milyen lehet a többi nő melle csupaszon, vagy nem kívánnátok, hogy bár nagyobb lenne a barátnőtöké?
2020. márc. 13. 20:31
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Soha eszembe nem jutott más nőkéhez hasonlítani. A párom az akit szeretek, mint embert, mint nőt. Hidegen hagy, hogy más nőnek mije kisebb, nagyobb.
2020. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 October15 ***** válasza:
100%

Semmi mert nem látok el addig. XD XD


De amúgy a kutyát nem érdekli.

Nyilván van olyan pasi akinek a közepes jön be, van olyan akinek a nagy, és van olyan akinek a kicsi, meg van olyan akinek akármelyik. :D Sőt olyan is van aki le se szrja mert a fenékre bukik. :P


Ez nem egy szájba qrt TV, hogy na látjátok nekem nagyobb van vagy tudom is én. XD

2020. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 October15 ***** válasza:
12%

Kérdező:

Elgondolkodnék-e hogy milyen a melle a BARÁTOM barátnőjének? Ember.... Egy igazi barát soha nem tenne ilyet.... mert már részegen rég leírta, hogy milyen. XD


Ha nagyon kanos lennék akkor akár még el is gondolkodhatnék, hogy xy hogy nézhet ki meztelenül... és hogy milyen jól mutatna a hipotetikus kismellű barátnőmmel 1 ágyon. :D

2020. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!