Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem sikerült visszavágnom az exemnek?

Figyelt kérdés
Ő hamarabb talált magának új nőt, míg nekem most sincs barátom, hiába próbálkoztam, neki meg egyből összejött. Átvágott engem több dologban is. Rossz érzés nekem, hogy nem elég hogy átvágott, de még a szakítás után is én maradtam alul
2020. márc. 17. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívd ki egy utolsó, mindent eldöntő kick-box meccsre. Amúgy miért kellene vele úm. versenyezned? Élje mindenki az életét.
2020. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el.


Az a legjobb "bosszú", és téged is felszabadít.

2020. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért az a legjobb bosszú? Azzal ő még többet ér, mint én.
2020. márc. 17. 13:09
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ahogy látom eléggé éretlen vagy.

Ez a kérdés pedig értelmetlen.

2020. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Felejts el, és ne akard továbbra is hozzá pozícionálni magad. Nem kell neki visszavágni, ezzel csak a saját életed keseríted.
2020. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem pontosan értem, mi a probléma. A párkapcsolat nem egy verseny, hogy kimondjátok, hogy szakítottatok, és aki később kezd el járni valakivel, az a vesztes. Ha csak demonstrációra kellett volna neked egy másik férfi, akkor jobb is, hogy még nem jött össze. Majd ha azért keresel társat, mert magányos vagy, vagy konkrétan megtetszik valaki, akkor készen állsz egy új kapcsolatra. Ez jelenleg dedó.
2020. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyan érzésem van mintha azért akartad volna megelőzni hogy utána vissza találjon hozzád...afféle halvány remény sugár mert még mindig érzel iránta...hiszen minek akarnál bosszút állni egy olyan emberen aki felé már semmit nem érzel az ég világon mert átvert és ott hagyott?Sokkal inkább meg akartad neki mutatni hogy ő mennyit veszített veled...
2020. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Háát..


vagy túl fiatal vagy még és éretlen


vagy szimplán féltékeny...persze ha fordítva lenne virulna a szád :)

2020. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyen volt az exem mint te. Isten őrizzen az ilyen nőktől
2020. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért nem a tini kategóriában van? Igazából az oviba illene, de olyan topic nincs🙄
2020. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!