Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha barátnőtök koronavírusos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőtök koronavírusos lenne akkor meglátogatnátok?

Figyelt kérdés
Én biztos a közelébe nem mennék
2020. márc. 17. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Eleget latom itthon. Inkabb vernem a farkam a karantenban.
2020. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ha a barátnőm koronavírusos lenne akkor valószínűleg én is az lennék, úgyhogy teljesen mindegy, hogy mellette vagyok vagy sem :D
2020. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

Nem hinném.

Nem félek a vírustól, de ha lebetegszem muszáj lesz otthon maradnom, akkor meg a cégnek kára lesz, mert nélkülem nem győzik. Ha meg bemegyek betegen, a vevők élve meglincselnek, olyan most a hangulat.

2020. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha karanténba kerül, mármint kórháziba, akkor nem is mehetnék a közelébe.
2020. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kibírnánk azt a két hetet szerintem. Egyébként bennem is van egy kis félsz nyilván, de igazán nem magamat féltem, hanem a szüleimet, akik mindketten 70 körüliek már. És ugye velük is találkozom időnként, az nem megoldható, hogy innentől mondjuk fél évig ne lássuk egymást egyáltalán, amíg tart ez a járvány. Addig viszont akár tünetmentesen is bármikor fertőző lehetek sajnos...
2020. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Féltek a semmitől, már tényleg. A média sikeresen felkarolta ezt az egészet, eddig a menekültek volt a téma, most a betegség. Tudtátok, hogy a koronavírusnak kb. 40 fajtája ismert? A hatvanas években fedezték fel, kezdték kutatni, Magyarország 10 éve folytat koronavírussal kapcsolatos kutatásokat. Az ember emésztőrendszerében akár 3-4 fajta koronavírus is vígan eléldegél, nem okoznak semmi bajt.
2020. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*influenzáról miért nem beszélnek a híradások. Magasabb a halálozási valószínűsége, mint ennek a fajta koronavírusnak. Azzal miért nem ijesztgetnek? Sokan haltak már bele. Fiatalok, akiknek mégis volt valami alapbetegségük, idősek, krónikus betegek, gyengült immunrendszerűek. Ennyi.
2020. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz emberiseg ellenes buntenyt, akkor utana vele is maradsz. De ha sulyos allapotba kerulnel, egyel tobb folosleges feladata lenne az orvosoknak.
2020. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

MINDENKI MENEKÜLJÖN!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

NEM! NINCS IDŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!! GYORSAAAN!


Jah... Mindegy. Megyek eszem valamit.

2020. márc. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel nem öl meg, mert nem vagyok 50+os, akkor meg miért ne?
2020. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!