Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehet flörtnek/jelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet flörtnek/jelnek venni, vagy ez nem az? N

Figyelt kérdés
Egy pasi akit kicsit ismerek, rám nézett és utána kendőzetlenül (de gyorsan) lenézett a mellemre és hasamra. Nem vagyok nagy mellű, meg zárt volt a póló. Ezelőtt is láttam hogy egyéb helyeken is nézett, de akkor nem volt ennyire "egyértelmű stb
2020. márc. 19. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Minden nőt megnézünk alaposan aki messziről már ígéretesnek tűnik! 25f :)
2020. márc. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Külsőleg akkor bejöhetek neki?
2020. márc. 19. 23:56
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez semmiképpen nem flört, még jelnek sem mondanám. Egyszerűen csak rád nézett.
2020. márc. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak megnézett. Az már inkább érdekesebb hogy többször észrevetted hogy nézeget, kéne vele beszélgetni és ismerkedni, hogy elinduljon valami. Addig ezek értelmetlen dolgok és feleslegesen foglalkozol velük.
2020. márc. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem kimondottan flört de egyértelmű, hogy ha szemed láttára végig ér akkor igenis bejosz neki. Én is megnézek minden nőt aki tetszik de ennyire kendőzetlenül azokat szoktam akiknél akarom, hogy lássa, hogy tudja, hogy bejön.
2020. márc. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Megesik, hogy én is szemérmetlenül végigpásztázok lányokat, ha mondjuk szembejönnek velem az utcán, nyilván azért, mert vonzónak találom őket. Talán ez a srác is azt várja, hogy most akkor te tegyél egy lépést, ha bejön neked. Legközelebb mondjuk hamiskásan mosolyogj rá, de oda is mehetsz hozzá beszélgetést kezdeményezni.
2020. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki. Sok pasinak bejönnek a kisebb mellű csajok.
2020. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!