Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Koronavírus alatt miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koronavírus alatt miért rosszabb annak aki szingli?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 10:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Mint máskor, most sincs akire számíthatna.
2020. márc. 20. 10:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne rosszabb? Nekem nem rosszabb, igazából ugyanolyan.
2020. márc. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ezer oka lehet, pl ha beteg leszel lesz ki hozzon neked kaját meg gyógyszert, van lelki támasz, van kivel beszélgetni több hónapig elég uncsi egyedül, meg pl így lehet egész napos szexmaratont tartani xD
2020. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs kijarasi tilalom, most is lehet randizni.
2020. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha egyedül él és komolyan veszi (és megteheti), hogy nem megy ki a házból/lakásból, akkor ugye gyakorlatilag egyedül van egész nap, míg a párok, ha együtt élnek, együtt maradnak otthon. Mivel a haverokkal való találkozás is kiesik, egy-két hét után ez azért nyomasztóvá válhat akkor is, ha amúgy nem egy nagy társasági ember. Illetve aki szingli, de szoktak lenni alkalmi kapcsolatai, most azokról is le kell mondania. Ilyen szempontokból talán párral könnyebb, de a bezártság akkor is az agyadra mehet egy idő után. Annak se könnyű, akinek van párja, de most nem találkozhat vele x ideig.
2020. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak a nőneműnek rosszabb, mert nem tudja fényezni az egóját. Az értelmes férfi kihasználja ezt az időt, a nő meg fortyog otthon, mert nincs akit alattvalónak tudna nézni valós időben az utcán (már ha otthon marad, és nem úgy éli meg h ő más mint a többi, rá nem vonatkoznak dolgok...).
2020. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem roszabb, nekem konkrétan jobb.

Miért?

Azért mert introvertált férfi vagyok és emiatt nehezen megy az ismerkedés. De mivel nem szeretnék egyedül maradni, ezért az utóbbi időben jobban rajta vagyok az ismerkedésen. Mostanra már-már ez a dolog kicsit erőltetett is lett számomra(ugyanakkor tudom ha én nem kezdeményezek, a nők nem fognak nálam).

Most hogy van ez a helyzet és mindenki begubózik, szüneteltetem az ilyen irányú törekvéseimet :)

2020. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem sokkal rosszabb, csak egy kicsit. Úgy fogalmaznék, hogy egy apró önbecsapással kevesebb. Valójában minden nap tudtam, hogy este ugyanúgy szingliként hajtom álomra a fejem, mégis volt egy buta kis remény, hogy kidugom az orrom itthonról, találkozni fogok emberekkel, hátha egyszer az életben nekem is szerencsém lesz és megismerjük egymást azzal, akivel "kell". Most ez nincs. De igazából mindegy, mert baromság az egész gondolat.
2020. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyedüli vagyok évtizedek óta, van egy alapbetegségem. Nem azt mondom, hogy mindenben, de nagymértékben helytállok az életben.

Attól, hogy van ez a kv., semmit nem befolyásol: nem érdeklődnek jobban a nők irántam, ha pl. ilyenre gondoltál a kérdéseddel.

2020. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!