Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat esetén kinek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat esetén kinek is kellene jelentkeznie?

Figyelt kérdés

Nyílt kapcsolatban vagyunk a párommal, ami azt jelenti, hogy akár mással is együtt lehetünk, persze normális körülmények között és normális partnerrel. Kérlek titeket ne oldjátok, hogy milyen kapcsolat ez stb. nem ez a lényeg. Nekünk így bejön az életünk. Ha ezen nem tudod túl tenni magad, akkor kattints tovább! Köszi :)

Ha érdekel és adnál tippet, akkor olvass tovább.



Szóba került egy pasival, hogy mi lenne ha szextalit csinálnánk valamikor és h a tüzet mindennapos beszélgetésekkel tartanánk fent. Nem reklámozom, hogy milyen kapcsolatban vagyok, hogy nálunk ez megengedett. Tegnap délelőtt pár sort írtunk és ennyi, utána nem jelentkezett, nem írt vissza.

Nekem kellene jelentkeznem, mert én vagyok kapcsolatban? Ha igen, akkor mivel is írják rá? :-D


2020. márc. 27. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiknek viszket
2020. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pomazi73 ***** válasza:
100%
Ha még van beszélve akkor mindegy ki ír rá kire
2020. márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs értelme a játszmázásnak. Ha keresni akarod, keressd. Ha nem igényli a társaságod, megmondja, de legalább érzékelteti, te meg legalább tudod mihez tartsd magad.
2020. márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, csak az a helyzet h a pasi nem tudja, h mi milyen kapcsolatban vagyunk a párommal. Ő normál párkapcsolatnak gondolja és nem h ez gátolja őt abban, hogy írjon? 🙄
2020. márc. 27. 10:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen annyira felesleges lovagolni. Irj ha érdekel, kérdezd meg h telt a napja, elfogja mondani. Neked is lesz h nem irsz vissza neki, majd elmondod később.

Velem se lenne mindig jóéjtpuszi, ha van vmi beszélnénk.

2020. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy, ha csak szexről szól, hogy a másik mit gondol vagy hisz vagy akármi? Ha ennyire érdekel meg még játszmázásba is kezdesz, akkor ez lehet mégsem csak a testiségről szól. Az is belefér a párodnak ha érezelmek is vannak? Ha igen, akkor egyáltalán miért tekinted a párodnak a másik pasit? és folytathatnánk még a kérdés listát. Ezt eredményezi a nyitott kapcsolat.. Mert ugye ahhoz elég felnőttek és szabad gondolkodásúak vagyunk, hogy mindenkivel össze-vissza lefeküdjünk, de az már ciki, ha a családi vacsira emiatt nem tudok kit vinni vagy facebookra kirakni, hogy kapcsolatban, szóval felvállalni, hogy nem akarod elkötelezni magad..
2020. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, most pár hónapig úgyis hanyagolnotok kellene a találkozókat.
2020. márc. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy szexkapcsolat teljesen más elveken működik mint egy normál kapcsolat.

Alapdolgokat meg kell beszélnetek, pl. azt kell,hogy tudja a partnered,hogy Te kivel élsz, akivel élsz mennyit tud Rólatok,hol tudtok találkozni, kb milyen időközönként, és igen,hogy melyiktek milyen módon keresi a másikat.


Senkire, de a pasira tartozik,hogy Ti milyen kapcsolatban vagytok a férjeddel. Nem részletezve, de: férjnél vagy, nyitott házasságban éltek,a találkozóitokat ez miben korlátozza, pl. helyben, időben.

Ezeket kell hogy tudja rólad,ahogy viszont Te is informálódj Tőle hol/hogy él, mikor szabad, és milyen módon tudjátok egymást keresni.

Attól,hogy Te kapcsolatban élsz, Ő egyedül, még egyéb tényezők bekorlátozhatják a találkozásaitokat, pl. munka, távolság, hely,ahol találkoztok.


Ami még fontos: mit vártok el és mit tudok nyújtani a másiknak. Pl. mennyire hagyjátok az esetleges érzelmeket eluralkodni,/programokat belevinni.


Egy szexkapcsolat a normállal ellentétben legjobban abban különbözik,hogy itt előre kell olyanról is beszélni ami egyéb esetben későbbiek folyamán alakulhat...

2020. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!